COVID-19 | قطره ای در چین جدید ویروس موارد به عنوان عوارض می رسد 2,345 فتح کرد گرفته شد: دولت

مرگ و میر در چین از شیوع کروناویروس افزایش 109 ملی کمیسیون بهداشت گفت: در تاریخ 22 فوریه آوردن تعداد کل مرگ و میر به 2,345 فتح کند گرفته شد.

یکی دیگر از 397 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور را از نزدیک به 900 رسما گزارش فوریه 21, آوردن تعداد کل موارد به بیش از 76,000.

کاهش در موارد جدید از رمان coronavirus آمد مقامات در استان هوبئی – که در شهر ووهان است که مرکز شیوع – دستور داده شد برای تجدید نظر در ارقام برای پاک کردن “شک” در اطراف داده است.

تعداد موارد جدید در سراسر کشور برای 19 فوریه تجدید نظر شده بود تا به 820 تا از 394 قبلا گزارش ملی کمیسیون بهداشت گفت: در تاریخ 22 فوریه.

همچنین تنظیم به سمت بالا کل موارد تایید شده در فوریه 20 توسط بیش از 400 مورد به 75,891.

تصمیم به اصلاح هوبئی گذشته داده بود که اعلام کرد در فوریه 21 توسط مقامات محلی است که آخرین در یک رشته از تغییرات ساخته شده به هوبئی را روش شمارش — بیشتر پیچیده تلاش برای پیگیری از گسترش این بیماری است.

هفته گذشته مقامات چینی بهداشتی اضافه شده بیماران از هوبئی که تشخیص داده شده بود از طریق روش های بالینی از جمله ریه تصویربرداری در بالا از آن تایید توسط تست های آزمایشگاهی.

اما در فوریه 20, هوبئی مقامات عقب نشینی از این تصمیم و کسر 279 موارد — که به آنها دستور داده شد تا دوباره اضافه کردن به دفعات مشاهده شده در فوریه 21.

همچنین بخوانید: توضیح داده شده | زمانی که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>