COVID-19 | اتحادیه اروپا در مورد مهر و موم معامله در نیم تریلیون یورو طرح نجات

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق شده در روز پنج شنبه در نیم تریلیون یورو ارزش حمایت خود را coronavirus-کتک اقتصاد پس از هفته ها کشمکش که در معرض دردناک در بخش بلوک رهبری برای شیب رکود است.

اتحادیه اروپا نیروگاه و آلمان و فرانسه و همچنین قرار دادن پای خود را به پایان اپوزیسیون از هلند بیش از اتصال شرایط اقتصادی به اورژانس اعتباری برای دولت هوازدگی اثرات این بیماری همه گیر و پس از اطمینان برای ایتالیا است که بلوک را نشان می دهد همبستگی.

اما این توافق اشاره می کند و نه مشترک بدهی صدور به سرمایه گذاری recovery – چیزی ایتالیا و فرانسه و اسپانیا به شدت تحت فشار قرار دادند اما آن است که یک خط قرمز برای آلمان و هلند و فنلاند و اتریش.

آن را تنها به عهده این بلوک 27 رهبران ملی که آیا “نوآورانه ابزارهای مالی” باید مورد استفاده قرار گیرد.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: اروپا موافقت کرده است که مهم ترین طرح اقتصادی در تاریخ خود.

 

در اوایل روز پنج شنبه نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته هشدار داد که اتحادیه اروپا وجود خواهد بود در معرض خطر اگر آن را نمی تواند با هم برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

برای هفته های کشورهای عضو اتحادیه اروپا تلاش کرده اند به ارائه یک جبهه متحد در برابر این بیماری همه گیر squabbling بیش از پول و تجهیزات پزشکی و مواد مخدر, مرز محدودیت ها و محدودیت تجارت میان مملو مذاکرات تخمگذار لخت تلخ بخش.

همبستگی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در روز قبل از آن صحبت در گوشی با کونته و نخست وزیر هلند هموار کردن راه برای توافق که در حال حاضر گرفته شده است توسط رهبران در یک نشست ویدئو کنفرانس در روزهای آینده.

او گفت که او و کونته به توافق “نیاز فوری برای همبستگی در اروپا است که رفتن را از طریق یکی از سخت ترین ساعت, اگر نه بیشتر دشوار است”.

“آلمان آماده است برای این همبستگی و متعهد به آن” او گفت:.

 

خانم مرکل روشن ساخته برلین نمی خواهد به توافق برسند به طور مشترک صادر بدهی اما گفت دیگر راه های مالی در دسترس بودند.

مقامات گفته خانم مرکل همچنین خواسته آقای Rutte برای جلوگیری از مسدود کردن معامله در نظر گرفته شده برای ارائه یک تور ایمنی برای دولت ها و شرکت ها و مردم در برابر رکود اقتصادی عمیق این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به علت این سال است.

“این احساس در آلمان است که هر کس انجام می شود به اندازه کافی ذکراست برای مخاطبان داخلی خود در حال حاضر. از آن زمان به گرد هم می آیند” یک مقام ارشد رسمی اتحادیه اروپا در بروکسل گفت.

بحث تا کنون مملو بین بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار شمال و مرهون جنوبی است که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

 

بسته خواهد به کشورهای در کل مالی پاسخ به این اپیدمی به 3.2 تریلیون یورو ($3.5 تریلیون) بزرگترین در جهان است.

این شامل دسترسی به اعتبار ارزان از منطقه یورو کمک مالی صندوق مکانیسم ثبات اروپا (ESM) بیشتر برای تضمین بانک سرمایه گذاری اروپا برای اعطای وام به شرکت های, و یک طرح به یارانه دستمزد به طوری که شرکت می تواند به کاهش ساعت کار و نه شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید