بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند (IRDAI) می خواهد بیمه به سرعت رسیدگی به بستری شدن در بیمارستان ادعا می کند مربوط به COVID-19.

“که در آن بستری تحت پوشش در یک محصول بیمه باید اطمینان حاصل شود که موارد مربوط به بیماری کروناویروس (COVID-19) باید در اسرع وقت به کار گرفته شده,” تنظیم کننده گفت. روز چهارشنبه آن را صادر دستورالعمل برای دست زدن به چنین ادعا می کند که به اثر فوری.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 مورد افزایش به 29 در هند | COVID-19: پوشش کامل

هزینه از هزینه های پزشکی در طول دوره درمان از جمله درمان در قرنطینه باید حل و فصل در خط با شرایط قابل اجرا و شرایط سیاست قرارداد و extant چارچوب نظارتی, مدیر کل (بهداشت و درمان) D. V. S. رامش گفت: در دایره.

این IRDAI همچنین توصیه می شود شرکت هایی که همه ادعا می کند باید “به طور کامل بررسی ادعای بررسی کمیته قبل از اینکه نماینده آنها است.” و اشاره کرد که شرکت های بیمه در حال معرفی محصولات مختلف بیماری های خاص از جمله vector-borne diseases آن از آنها خواست به طراحی محصولات پوشش هزینه های درمان برای COVID-19.

مدیران ارشد شرکت های بیمه نیز با صدور بیانیه در COVID-19 ادعا می کند.

SBI عمومی بیمه سر تعهد و بیمه اتکایی Subramanyam Brahmajoysula گفت: “ادعا می کند با توجه به کروناویروس قابل پرداخت به شرطی که فرد نگران است که بستری برای حداقل 24 ساعت. بسیاری از سیاست های بیمه در هند را پوشش نمی سرپایی درمان است. اگر coronavirus اعلام شده است یک بیماری همه گیر توسط چه کسی یا دولت هند ادعا می کند ممکن است قابل پرداخت چنین ادعا می کند می شوند تحت بسیاری از سیاست های بیمه.”

ترمز در پوشش سفر

پوشش سفر یک بخش از بیمه کسب و کار است که شروع به احساس گرما از شیوع کروناویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | SEBI می گوید: اندازه گیری تاثیر ویروس

Bajaj آلیانز بیمه عمومی سر خرده فروشی اختصاصی Gurdeep Singh Batra گفت: بیمه سفر کردن را تا به حال آهسته به عنوان سفر خود را به حال آهسته. “همه برش پایین در سفر از جمله داخلی,” او گفت: در پاسخ به سوالات در مورد تاثیر بر شرکت های بیمه.

همانطور که برای سفر از محدودیت های صادر شده توسط دولت او گفت که هر زمان که چنین مشورتی صادر شد کسانی که سفر به این کشور مشخص شدند نه برای تحت پوشش خطرات مرتبط با این بیماری است.

توضیح داد: زمانی که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus? | ساعت: COVID-19 — داس و don’ts از وزارت بهداشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی