با مرگ و میر با توجه به COVID-19 فزاینده در ایندور مورد مرگ و میر در تمیزترین شهر لمس 8.6% در شنبه مسلما بالاترین برای هر شهرستان در این کشور حتی پیش از این نرخ در بمبئی و دهلی نو که تا به حال ثبت شده بیش از سه برابر تعداد موارد از ایندور.

کارشناسان نشان می دهد مرگ 15 نفر در ایندور تا آوریل 7 می توان به تاخیر در تشخیص دیر ورود به بیمارستان در یک ناعادلانه کلی بیماری, بیماریهای, پیر, سن, سندرم زجر تنفسی حاد و ویروسی است. تا کنون ایندور, بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر, Madhya Pradesh, ثبت 173 موارد است.

بین ماه های مارس 22 هنگامی که ایندور و ثبت آن در اول COVID-19 مورد و در مارس 7, بمبئی, ثبت 618 موارد و 39 کشته و دهلی نو 524 و هشت مرگ و میر. مورد مرگ و میر, اندازه گیری شدت بیماری که سوابق بسیاری از کسانی که می میرند از یک بیماری در میان تمام کسانی که مبتلا به آن را بیش از یک دوره معینی از زمان برای بمبئی می ایستد در 6.3 درصد و برای دهلی نو 1.5%. یک نرخ بالاتر نشان دهنده ضعیف نتیجه.

نمونه COVID-19 بیمار را با یک تماس و سفر, تاریخ, تشخیص داده می شود اعتراف کرد و پس از آن او/او ممکن است بمیرد یا زنده بماند. اما هیچ یک از این موارد در ایندور حال سفر بین المللی تاریخ توضیح داد Salil Bhargava رئیس بخش پزشکی تنفسی مهاتما گاندی یادبود پزشکی, کالج, Indore.

“بسیاری از بیماران فوت کرده بود دو جانبه ذات الریه که ناشی از سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) در نهایت باعث مرگ,” دکتر گفت: Bhargava. “ارائه خود را در بیمارستان دیر شده است, است که یک مسئله و آنها در حال ارائه در شکل بد و شدید زجر تنفسی. هنگامی که ARDS حل و فصل آن را تقریبا غیر ممکن برای نجات بیمار است.”

بعلاوه تقریبا همه متوفی به حال بیماریهای همراه (از رنج می برد یکی دیگر از بیماری ساخته شده است که آنها را آسیب پذیر) است. “تعدادی از آنها فشار خون بالا و دیابت و کم کاری تیروئید و حتی مرض چاقی. آن را نه فقط در ریه ها است که عدم توجه به COVID-19 اما این بیماری دیگر باعث شد multiorgan شکست و شوک”

اخیر متهور توسط ICMR برای شروع سریع تست آنتی بادی ممکن است کمک کند تا تشخیص است.

“حتی در طول آنفولانزای خوکی که نرخ مرگ و میر بسیار بالا برای ایندور به عنوان برخی از مناطق در شهر شلوغ است و یک فعل و انفعال عوامل در هر مورد. با تعداد بیشتری از ابزار تشخیصی از جمله سریع آنتی بادی, تست, تست قوی تر خواهد بود,” دکتر گفت: Bhargava.

تا کنون هیچ بیمار با یک “وضعیت عمومی عادلانه” (GC) تا به حال یک “وضعیت عمومی ناعادلانه” بعد و یا بستری در ICU یا درگذشت دکتر گفت: سلیل Sakalle, استاد جامعه, گروه پزشکی در کالج. “کسانی که فوت کرده بود بسیار ناعادلانه GC زمانی که زجر تنفسی شد و تقریبا غیرقابل کنترل است.”

اولیه مخاطبین از این بیماران با این حال نشان داد که هیچ چنین شرایط تنفسی به طوری که آنها در پاسخ او توضیح داد. “حدود 30-40 ٪ از کسانی که درگذشت COVID-19 مثبت گزارش بعد آمد. آنها بسیار جدی است. وجود دارد نیاز به تحقیق در اطراف همین دلیل این بیماران وضعیت به یک وضع برای COVID-19 واکنش بنابراین به شدت در آنها” او گفت:.

دکتر Sakalle اشاره به برخی علل احتمالی از نرخ مرگ و میر بالا: “آنها ممکن است سرفه و سرما برای یک مدت زمان طولانی قبل از آنها در نهایت با نزدیک شدن به یک مرکز درمانی. علاوه بر این از هر کجا که آنها گرفتار عفونت ویروسی بار می تواند بسیار بالا است. دوباره ما هنوز به ایجاد این همه.”

او گفت: مرحوم عمدتا زندگی در محلات متراکم که در آن چندین همسایه توسعه یافته خفیف نمونه که موجه فشرده تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی