COVID-19: پنج هوایی هند خلبانان تست مثبت

پنج هوایی هند خلبانان و کارکنان دو هوا در هند خدمات مهندسی محدود (AIESL) باید آزمایش مثبت برای COVID-19 هواپیمایی منابع گفت: در روز یکشنبه.

در حالی که یک بیانیه رسمی از هوایی هند بود و در انتظار منابع گفت که تمام شد بدون علامت بوده و خانه قرنطینه. مقامات گفت که وزارت حمل و نقل هوایی عمران (MoCA) خواهد صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی.

همچنین بخوانید: Coronavirus | هوایی هند خلبانان پرچم فقیر تجهیزات حفاظتی

هر چند این Mumbai-بر اساس خلبانان تا به حال عمل محموله پروازهای بین گوانگژو و دهلی حمل لوازم پزشکی و تجهیزات گفته مقامات بعید بود که آنها تا به حال بدست در معرض ویروس در وظیفه پس از آن تا به حال شده است نزدیک به 20 روز پس از پرواز.

خلبانان کشف کرد که آنها در مثبت در حال آزمایش برای COVID-19 روز جمعه در خط با هواپیمایی واگذاری آنها با پرواز برای Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن سرخپوستان از نقاط مختلف جهان است. این گزارش در آمد در روز شنبه.

دو نفر از پنج بمبئی-بر اساس خلبانان تا به حال عمل پرواز در مارس 18, در حالی که دیگران به پرواز در آمد و حتی قبل از آن. منابع در شرکت هواپیمایی شک و تردید بیش از این تست کیت.

همچنین بخوانید: COVID-19 | SpiceJet خلبان تست مثبت, کارکنان, ارسال در صفحه اصلی قرنطینه

مقامات گفت که دو نفر از AIESL نیز آزمایش مثبت در مارس 7. این دو یک تکنسین و یک راننده رفته بود به آشیانه جت خصوصی اپراتور که قرار است هواپیمای خصوصی و نیز نگهداری می شود توسط مهندسان AIESL در بمبئی فرودگاه و محوطه. نتایج آزمایشات انجام شده توسط شرکت خانه نشان داد که مهندسین بودند COVID-19 مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>