COVID-19: از Tovino توماس به Rajisha Vijayan چه Malayalam بازیگران تا در طول دوره اجتماعی فاصله?

وقت آن است که برای یک بازه زمانی کوتاه. با تئاتر و بسته فیلم تیراندازی متوقف به محدود کردن گسترش coronavirus این Malayala فیلم صنعت رفته به خواب زمستانی. MetroPlus با چند سرد در خانه

Nimisha Sajayan

Nimisha Sajayan

 

حتی زمانی که وجود ندارد یک شوت من ترجیح می دهم که در خانه به جز شاید پله را برای تماشای یک فیلم است. برای من سینما, بهترین راه برای باز کردن از پیچ. در حال حاضر من یک لیست طولانی از فیلم من به لیست سازمان دیده بان. چند در کامپیوتر من و بقیه از Netflix و Amazon Prime. من لذت بردن از فیلم از تمام سبکهای و نمی توانید صبر کنید برای دیدن کسانی که موفق به کسب شناخت در جشنواره فیلم. یکی دیگر از فعالیت های است که نگه می دارد من اشغال شده است طراحی. که همواره مورد علاقه من تفریح و سرگرمی و حتی در طول پرش در تیراندازی مجموعه. من فکر می کنم آن را یک حرکت خوش آمدید به توقف تیراندازی زیرا اگر یک فرد آلوده, آن را تحت تاثیر بسیاری از مردم دیگر بیش از حد.

Tovino توماس

Tovino Thomas

آشپزی من که دوست دارم برای من کار کردن من بازی تخته, بازی با دختر من برادرزاده ها و برادرزاده من خواندن کتاب و تماشای فیلم بر روی OTT, سیستم عامل, تغذیه حیوانات خانگی, کمک به خانواده در کار خانگی… من در حال حاضر به صرف زمان بیشتری را با خانواده است که نوع نادر در خط ما را از کار. من اطمینان اجتماعی فاصله به طوری که من اصلا این ویروس از کسی و گسترش آن است. ما ایستاده اند و با هم به عنوان یک جامعه و حمایت از یکدیگر در هر زمان وجود دارد یک بحران است. من امیدوارم که ما را در غلبه بر این یکی را به عنوان به خوبی.

مارتین Prakkat

فقط پنج روز مانده بود به باد ساقه از من untitled فیلم بازیگران Kunchacko Boban, Joju جورج و Nimisha Sajayan وقتی ما رسیده کوچی پس از اتمام برنامه های نرم در کدیکنل. پس باقی مانده صحنه بودند به ضرب گلوله با یک جمعیت شامل junior, هنرمندان ما احساس کردیم که بهتر است برای جلوگیری از این کار به دلیل این هنرمندان آمده بودند تا از بخش های مختلف از کرالا. این ویرایش از فیلم های از صحنه های فیلم برداری شد و در همان جهت به عنوان آنها ظاهر می شود در این فیلم است. من همچنین در حال کار بر روی یک فیلم که من تولید با یک مدیر جدید در راس. در غیر این صورت من بیشتر در خانه من در Changanassery وقت گذراندن با دختر من. ما حتی برای یک دوچرخه سوار در زمان!

Aju Varghese

Aju Varghese

من در پایان پس از تولید کار Sajan نانوایی از سال 1962که من اسکریپت به عنوان به خوبی. که تنها چیزی است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار دوباره. ما در حال برنامه ریزی برای انتشار این فیلم پس از Vishu که دشوار به نظر می رسد در زمان سناریو. من نیز بخشی از سونامی و Minnal Muraliکه هنوز هم در تولید. همانطور که برای خانواده من همیشه پیدا کردن زمان برای آنها که آیا Coronavirus یا نه!

Biju منون

ما تیراندازی شد برای Lalitham Sundaram. من بیشتر درگیر مسائل خانوادگی در حال حاضر و گام به گام تنها در صورتی اورژانس وجود دارد. در حال حاضر من هم زمان برای گوش دادن به اسکریپت های جدید که برخی از آنها شده اند در انتظار برای مدت طولانی. پس از آن وجود دارد این است که تلویزیون به خودم را سرگرم. آن است که یک تصمیم خوب برای جلوگیری از تیراندازی. پس از همه, آن را برای یک علت شایع زیرا چند روز بعد در حال رفتن به بسیار مهم در تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Rajisha Vijayan

Rajisha Vijayan

من از چرم گاومیش فیلم و لیستی از فیلم است که من قصد دارم به تماشای در OTT سیستم عامل است. کار دیگری که انجام شده است برای تمیز کردن خانه من و حذف همه درهم و برهمی! من نیز مراقبت از سلامت من و به خودم استراحت من سزاوار است. من بازیگری در اولین تامیل فیلم Karnanمقابل Dhanush زمانی که تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از تیراندازی. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. بهترین چیزی که من می توانید انجام دهید در حال حاضر است در خانه بماند تا آنجا که ممکن است.

لیست انتظار

در میان فیلم هایی که متوقف شده اند در حال Madhu Warrier را Lalitham Sundaramبازیگران Biju منون و Manju Warrier; Martin Prakkat را untitled فیلم; لعل جونیور سونامی و ریحان یوسف Minnal Murali. در حالی که انتشار Mohanlal را Marakkar – Arabikkadalinte Simham و Tovino را کیلومتر و کیلومتر شده اند به تعویق افتاد, Aju Varghese را Sajan نانوایی از سال 1962 و ماهش Narayanan را مالک خواهد شد و باید به فشار خود را از تاریخ انتشار. دیگر نسخه های آینده هستند یکی, Kunjeldo, Carla طرفداران, حلال, داستان عشق و Keshu E Veedinte Nadhan.

Ayyappanum Koshiyum قرار بود قوی قانونی شد و با موفقیت در حال اجرا و Kappela شد بررسی خوب در زمانی که تئاتر خواسته شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر