بخش گردشگری در ادامه به صورت ضربه ای در این فصل تعطیلات با اکثر مسافران قرار دادن برنامه با انتخاب برای ایمن ماندن در نور COVID-19 تهدید و برخی از کلید میراث مکان هایی مانند همپی بسته برای یک هفته به عنوان بخشی از اقدام احتیاطی. محدودیت در ورود بازدید کنندگان به هند نیز کمک به کم بلند.

جاذبه های گردشگری در Kodagu بیش از حد بسته خواهد شد برای یک هفته.

Ballari معاون کمیسر S. S. Nakul دستور بسته شدن سایت های میراث در همپی ورزش قدرت واگذار شده در بخش 144(3) آیین دادرسی کیفری. معاون کمیسر و منطقه دادرس صادر نظم در شنبه ممنوعیت ورود تمام گردشگران بین 6 صبح از مارس 15 و 6 صبح از مارس 22.

از بناهای تاریخی در همپی به رسمیت شناخته شده اند به عنوان یک سایت میراث جهانی توسط یونسکو وجود دارد سنگین بلند خارجی و محلی و گردشگران بسیاری از آنها وارد در محل بدون تحت 14 روز در قرنطینه اجباری آقای Nakul گفت.

Kodagu را نیز ببینید اصلی گردشگری جاذبه های بسته از یکشنبه به مدت یک هفته از جمله رجا صندلی در مدیکری و Cauvery Nisargadhama نزدیکی Kushalnagar. بلند افتاده بود شدیدا در Kodagu از ژانویه پس از COVID-19 موارد گزارش شده از کرالا. نرخ اشغال در استراحتگاه و homestays آمده بود به کمتر از 20 درصد با توجه به لغو رزرو.

دو back-to-back فجایع در منطقه تا به حال به شدت تحت تاثیر قرار گردشگری و ذینفعان که تا به حال مواجه شده است مستمر ضرر و زیان به دنبال کمک از دولت برای برخورد با این وضعیت.

ورود گردشگران هر دو هندی و خارجی تاریخی Brindavan باغ و Ranganathittu پناهگاه پرنده ممنوع شده است و برای مدت نامعلوم با توجه به COVID-19 ترساندن. مندیا معاون کمیسر M. V. Venkatesh صادر بسته شدن سفارش در شب جمعه. هر دو مکان جذب lakhs از بازدید کنندگان سالانه است.

در ویجیپورا دولت های منطقه نیز ممنوع ورود بازدید کنندگان به آثار تاریخی از جمله گل Gumbaz و ابراهیم رضا.

منطقه را به یک تماس

دولت داده است قدرت به دولت های منطقه را به یک تماس در خاموش کردن مقاصد گردشگری. وزیر گردشگری C. T. راوی گفت هندو که دولت تا به حال شده های بهداشت بولتن از مرکز و دولت آن را به دولت های منطقه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا نقاط گردشگری باید باز باشد یا نه.

“تنها در اجتماعات بزرگ شده اند به حالت تعلیق درآمد. اما اگر این مناطق می خواهید را به یک اقدام احتیاطی و نقاط گردشگری آن است که تماس خود را. آنها همه توصیه شده است به دنبال فرآیندهای اساسی مانند استفاده از ماسک و sanitisers,” او اضافه شده است.

باستان شناسی نظرسنجی از هند (ASI) از سوی دیگر را اعلام کرد بسته شدن از هر گونه آثار به عنوان در حال حاضر. Shivakant Bajpai, Superintending باستان شناس ASI, بنگلور, دایره, گفت که “همانطور که از در حال حاضر” بناهای تاریخی, تحت, بنگلور, دایره باز باقی خواهد ماند با وجود پایین تر بلند. معابد در Belur و Halebid ASI بناهای بودند باز به گردشگران در روز شنبه.

در کارناتاکا دولت شرکت توسعه گردشگری (KSTDC) خواص بیش از حد ادامه به عملیاتی باقی می ماند. KSTDC مدیر عامل کومار پوشکر گفت خواص آن باز بود اما تا به حال ثبت شده بسیار پایین نرخ اشغال از 26 درصد است.

شیوع بیماری تا به حال منجر به لغو اولین اجرا از لوکس قطار ارابه طلایی بود که برنامه ریزی شده برای مارس 22.

قطار که تکمیل یک دهه اجرا قرار گرفته بودند یک تغییر در حاکم با IRCTC آینده در هیئت مدیره و همچنین تغییرات فیزیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی