“نامرئی ویروس wreaked ویران کردن بر روی هر جنبه ای از زندگی ما می گوید:” فیلمساز Jayatheertha. “کشورهایی که احتکار سلاح است که می تواند به از بین بردن نژاد بشر در حال حاضر به زانو زدن در ترس قبل از این ویروس جدید است.”

مانند فیلم دیگر صنایع در سراسر جهان Kannada سینما نیز در مواجهه با خشم از coronavirus ها و فعالیت ها را به یک ایستاده هنوز. صنعت فیلم و دولت را متحمل خواهد شد از دست دادن 100 کرور از آنجا که از virus. برای اولین بار در 85 سال سابقه کانادا, سینما, دولت با صدور بخشنامه به سینما. بیش از 800 صفحه نمایش در سراسر کشور (از جمله یک صفحه نمایش و multiplexes) را به حالت تعلیق در اکران فیلم پس از 14 مارس ، به عنوان بسیاری از 500 نفر از کارگران هنرمندان و تکنسین های درگیر در بخش های مختلف تولید فیلم هستند به شدت ضربه به عکسبرداری از فیلم شده اند به نام.

“دولت به تئاتر شده است مورد احترام همه درگیر نگه داشتن منافع عمومی را در نظر داشته باشید. دولت وعده داده است به بررسی وضعیت و تصمیم گیری می گوید:” KV Chandrashekar رئیس کارناتاکا فیلم غرفه داران’ Association. دولت های منطقه به کارگردانی تئاتر صاحبان به صفحه نمایش فیلم تا 31 مارس است.

علاوه بر صنعت فیلم دولت را نیز متحمل از دست دادن بزرگ در سرگرمی و مالیات GST, مجموعه, تخمین زده می شود حدود ₹ 70 کرور می گوید: Umesh Banakar معاون رئیس جمهور کارناتاکا فیلم اتاق بازرگانی (KFCC). “ما باید تشکیل جلسه از شرکت کنندگان در 17 مارس به جبران سازندگان فیلم Shivarjuna و Naragunda Bandayaعنوان این فیلم’ غربالگری به حالت تعلیق در آمد چرا که از دستور دولت. ما نیز درخواست بشقاب پرنده ها و QUBE-توزیع دیجیتال پلت فرم به چشم پوشیدن از این انتقال هزینه به عنوان نمایش این فیلم لغو شد.”

اگر بودجه بزرگ فیلم ها به صف شدند تا برای انتشار در این برهه از دست دادن می شده اند بیشتر می گوید: یک منبع از این صنعت است. تولید Vikram Yoganand را Kushka, Rohit Shetty را Ondu Shikariya Kathe و Turtu Nirgama به تعویق افتاد انتشار این فیلم. Tarun Sudhir مدیر Roberrt در حال برنامه ریزی برای انتشار فیلم خود را در مارس 9, اما می افزاید: او را دوباره به یک تماس و پس از مشاهده وضعیت.

این اولین بار نیست Kannada film صنعت تعطیل است. پیش از آن آورده شد به وقفه پس از ربودن کانادا آیکون Dr Rajkumar در جولای 2001.

آن را تولید خواهد کرد که تحمل فشار از این وضعیت است. “همه دیگران در منطقه امن” می گوید: DK Ramakrishna جمهور Kannada Film تولید کنندگان’ Association, و اضافه کرد که از دست دادن کل برای چهار فیلم منتشر شده در مارس 13 تقریبا ₹10 کرور. توسعه خواهد تاثیر بر Roberrt بازیگران دارشان, Yuvarathna با Puneet Rajkumar, Kotigobba-3 بازیگران Sudeep و بنارس کارگردان Jayatheertha با comers جدید.

آگاهی درایو توسط ستاره

بازیگرانی چون Shivarajkumar, Puneet Rajkumar, Ragini, Sri Murali, Harshika Poonachcha در حال تمرکز توجه خود را بر ایجاد آگاهی در میان مردم در مورد تاثیر ویروس های مراحل احتیاطی مردم باید برای حفظ این بیماری در خلیج. Shivarajkumar خواست مردم بود “در خانه با خانواده”.

Kevin لغو تولد خود را جشن برنامه ریزی شده برای مارس 17 و گفت: “خود ایمنی است که بهترین هدیه برای من در این مناسبت است.”

و در حال حاضر یک فیلم تاج

در ضمن Umesh Banakar در حال برنامه ریزی برای ایجاد دو زبانه فیلم در کانادا و هندی با عنوان تاج. او ثبت شده است عنوان با کارناتاکا فیلم اتاق بازرگانی است.

Shivakumar که با همکاری Umesh Banakar کاربردی برای ثبت نام کشنده کرونا با فیلم بمبئی در اتاق بازرگانی است. “عنوان ثبت نام کمیته KFCC دیدار خواهد کرد به زودی به یک تماس در ثبت نام این عنوان است. ما در حال برنامه ریزی برای شلیک این فیلم در بنگلور و بمبئی و روند انتخاب بازیگران تکنسین های روز” می گوید: Umesh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر