صدها نفر از تظاهرکنندگان بسیج برای دومین روز در هنگ کنگ روز یکشنبه در اعتراض به طرح به نوبه خود برخی از ساختمان ها به کروناویروس قرنطینه مراکز احیای تظاهرات ضد دولتی در چین-اداره شهرستان.

این ویروس را باز کرده است یک جبهه جدید برای معترضان پس از ماه ها تظاهرات بیش درک فرسایش از آزادی تا به حال تا حد زیادی fizzled از ماه گذشته به عنوان مردم در خانه ماند ترس از یک جامعه شیوع ویروس.

حدود 100 نفر braved باران در سرزمین های جدید منطقه Fo قهوهای مایل به زرد که در آن مقامات برنامه ریزی برای استفاده از یک تازه ساخته شده توسعه مسکونی بود که یارانه توسط دولت به عنوان یک مرکز قرنطینه. پلیس ضد شورش ایستاده بود.

38 ساله و مادر دو گفت که او تا به حال منتظر هشت سال برای او خانه چون یونگ املاک و انتظار برای دریافت کلید خود را تا پایان این ماه است.

“وجود دارد هیچ مشاوره و ما نمی دانیم که چه مدت آنها استفاده کنید چون یونگ و مستغلات. به همین دلیل ما خیلی دیوانه” گفت: این زن است.

Koby, 36, همچنین ابراز نا امیدی نمی شود گفت که چه زمانی از مسکن عمومی ممکن است مورد استفاده برای قرنطینه. “من صبر کردم هشت سال. من دو فرزند تحصیل در مهد کودک و در حال حاضر انتقال آنها را به مدرسه در Fo قهوهای مایل به زرد” او گفت:.

معترضان با تجمع در مناطق دیگر در روز یکشنبه.

با دلار هنگ کنگ قیمت ملک در میان گران قیمت ترین در جهان داشتن یک خانه است یک رویای دست نیافتنی برای بسیاری از, و نا امیدی بر مسکن باعث شده اعتراضات در گذشته است.

بسیاری از هنگ کنگ مردم در حال حاضر عصبانی در مورد آنچه آنها را به عنوان دخالت پکن در این مستعمره سابق بریتانیا امور — که آن را انکار می کند — را مورد انتقاد دولت دست زدن به ویروس ترساندن ستون فشار بر بحرانزده شهرستان رهبر کری لام.

روز جمعه دولت به دنبال دلجویی از خانواده هایی که اختصاص داده شده است یک تخت در Fo قهوهای مایل به زرد و مستغلات با حمایت ویژه یارانه.

سه هفته پیش معترضان شعله ور لابی تازه ساخته شده ساختمان مسکونی در منطقه دیگر در سرزمین های جدید است که مقامات در حال برنامه ریزی برای استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه. دولت کاهش یافته است این طرح است.

هنگ کنگ تا به حال 57 تایید موارد coronavirus. یک فرد فوت شده از آن در این شهرستان است.

برخی از هنگ کنگ مردم را به نام دولت شهرستان به مهر و موم مرز با سرزمین اصلی برای جلوگیری از این ویروس است, اما خانم لام حکم داده است که از.

این مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی صعود به 1,665 پس از 142 بیشتر مردم درگذشت عمدتا در بدترین ضربه هوبئی استان و تایید موارد شروع به پریدن کرد به 68,500, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی