آخرین بخشنامه از دولت هند به تمام رویدادهای ورزشی و اردوهای تا 15 آوریل در نظر COVID-19 همه گیر است و قرار است سرنوشت من-لیگ در شک و تردید. در حالی که Mohun بگن در حال حاضر برنده لیگ هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به ویژه برای باشگاه ها در پایین جدول.

با 23 بازی سمت چپ به بازی می شود تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) اتخاذ کرده است صبر-و-پخش رویکرد است.

این باشگاه ها هستند که در یک سردرگمی هستند و در همان pageon این مسئله است.

Chennai City FC را بازیکنان داخلی شده اند به خانه فرستاد در حالی که خود بازیکنان خارجی تحت خود انزوا در خانه پایه در Coimbatore.

“من امیدوار هستم که این بازیکنان خارجی همچنین می توانید خانه پرواز این هفته گفت:” CCFC صاحب Rohit رامش. چنای شهرستان است که در حال حاضر قرار داده و هفتم جدول با 21 امتیاز از 16 بازی.

لجستیکی کابوس

چنای شهر جام باشگاههای آسیا مرحله گروهی مسابقات شده است تا ماه ژوئن به تعویق افتاد. با چند لجستیکی کابوس در ذهن Rohit امیدوار است فدراسیون خواستار ادامه فصل به جای نگاه کردن به تاخیر راه اندازی مجدد.

“تکمیل بقیه وسایل در ماه مه-ژوئن خواهد لجستیکی مفاهیم با توجه به هزینه هتل ها, مسافرت و غیره. هزینه های ما را برای یک بازی شیر یا خط. و بازیکنان می خواهد به ماندن با خانواده های خود در طول این زمان و سلامت آنها بسیار مهم است. من امیدوارم که AIFF مشورت با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رسیدن به یک تصمیم” او گفت:.

بر خلاف نظر

اما نظر او نیست به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کارفرمایان است. V. C. Praveen, Gokulam کرالا مالک است که در شکار برای یک مکان دوم پایان امیدوار است لیگ را راه اندازی مجدد است.

“همه چیز بهبود یافته است اما من مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد. اگر لیگ رزومه در هفته اول ممکن است ما قادر خواهد بود به پایان فصل. ما فقط باید 15-20 مسابقات [23] به بازی گفت:” Praveen.

کرالا بود که دولت برای اولین بار در کشور به ثبت یک مورد مثبت برای coronavirus و این باشگاه در نظر گرفتن تلاش ها برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان خود را با قرار دادن آنها را در قرنطینه در باشگاه تاسیسات در کالیکوت.

ایزوال FC بازیکنان بودند در پنجاب برای یک بسته-درب بازی برابر پنجاب FC زمانی که اولین بخشنامه دولت منجر به تعلیق لیگ. “در بازگشت ما از دولت خواسته بود ما برای قرار دادن بازیکنان و کارکنان تحت self-جداسازی برای 13 روز می گوید:” رابرت Royte, ایزوال مالک.

ایزوال FC در حال حاضر در سقوط موقعیت با پنج بازی در سمت چپ به بازی. “من مشتاق برای فصل به پایان خواهد رسید. ما چهار خانه مسابقات چپ و من امیدوار هستم از یک-یک به پایان برسد. اما در حال حاضر coronavirus وضعیت مهم تر از فوتبال می گوید:” رابرت Royte باشگاه مالک.

شرق بنگال است با استفاده از این دوره به ارائه این بازیکنان در اواسط فصل شکستن تا 31 مارس است. Debabrata سرکار ارشد باشگاه رسمی امیدوار است از پایان دادن به این فصل است. با آن قوس رقیب داشتن روسی راه خود را به عنوان شرق بنگال مشترک دوم در جدول تنها غرور و افتخار برای بازی با برنده شدن بیش بگن در دربی.

Kick-off times

پنجاب صاحب Ranjit Bajaj احساس خود باشگاه تسهیلات نمی دهد آن را به میزبان مسابقات است. پنجاب تا به حال 2 بعد از ظهر ضربه آف برای بازی های خانگی خود را تمام فصل پس از گورو ناناک ورزشگاه در Ludhiana ندارد نور افکن. “از آن خواهد شد بیش از حد به بازی ما خانه بازی در ساعت 2 بعد از ظهر در مه” گفت: Bajaj. پنجاب است که های دوم نقطه با شرق بنگال به چهار بازی باقی مانده این فصل از جمله سه خانه امور.

پنجاب روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را اجازه داده است بازیکنان خود را برای سفر به خانه. از شش خارجی چهار پرواز بازگشت به خانه در حالی که Aser Dipanda Dicka (کامرون) و کینگزلی Obumneme (نیجریه) تا به حال به ماندن در این باشگاه آکادمی به خاطر کشور خود بسته بودند خود را در مرزها.

قرارداد معمای

باشگاه نیز باید به کار و راه خود را در اطراف قراردادها و بازیکن واجد شرایط بودن اگر لیگ ادامه می دهد تا شروع تابستان انتقال پنجره. این بازیکن قرارداد هستند یکنواخت در سراسر باشگاه — شهر چنای بازیکنان امضا تا 30 ژوئن در حالی که چندین باشگاه به معاملات تا پایان ماه مه.

فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته اند به نگاه به نیاز به اصلاحات و یا موقت مقدرات به مقررات فیفا در مورد وضعیت و انتقال بازیکنان برای محافظت از قرارداد برای هر دو بازیکن و باشگاه و تنظیم بازیکن ثبت نام دوره.

“ما نیاز به دیدن اگر ما می تواند دوباره ثبت نام آن دسته از بازیکنان و یا اگر ما نیاز به بازیکنان جدید برای این دوره خاص,” Bajaj استدلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی