انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره مورد بحث و بررسی “طرح های احتمالی” برای نجات آینده شهرستان های نجومی در میان به سرعت در حال رشد COVID-19 همه گیر و به حالت تعلیق در تمام تفریحی جیرجیرک از جمله پیش فصل دوستانه و آموزش.

با توجه به گزارش در ‘ESPNCricinfo’ بانک مرکزی اروپا تا به حال یک ویدیو تماس با شهرستان مدیران ارشد به بحث در مورد راه هایی برای اطمینان حاصل شود که این رویداد مارس 12 شروع می گیر به.

جلسه سر گرفته خواهد شد در روز پنج شنبه “برای تصمیم گیری در مورد اجتناب ناپذیر تعویق و لغو با توجه به COVID-19 همه گیر است که برخی به یک اثر قابل توجهی در شکل زبان اصلی فصل”.

بر اساس این گزارش اقدامات مانند پوسته پوسته شدن قهرمانی باید آن را در پشت درهای بسته و کاهش مدت مورد بحث قرار گرفت در طول تماس. شهرستان های نجومی اجرا می شود تا سپتامبر.

در بیانیه صادر شده در چهارشنبه بانک مرکزی اروپا گفت: “آن را با غم و اندوه و بی میلی است که ما توصیه می کنیم که تمام اشکال تفریحی جیرجیرک ها در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.”

“این به گسترش آموزش های پیش فصل دوستانه و هر گونه ارتباط کریکت فعالیت” به آن اضافه شده است.

انگلستان در حال حاضر در میان بدترین تحت تاثیر coronavirus گسترش است که منجر به بیش از 8000 مرگ و میر را ترک کرده است و بیش از 200 ، 000 آلوده. در بریتانیا تعداد مرگ و میر بالای 100 با بیش از 50,000 آلوده.

“ورزش پخش کاملا نقش حیاتی در کشور جسمی و روانی و رفاه و کمک می کند تا مردم در پیدا کردن معنی که در آن وجود دارد ترس و عدم اطمینان بنابراین یکی از اهداف ما در هفته های آینده خواهد بود برای کشف راه هایی که ما می توانیم حمایت برخی از سطوح فعالیت بدنی در جوامع — به خصوص در junior سطح” بانک مرکزی اروپا اعلام کرد.

“ما با استفاده از کریکت جامعه به حمایت دیگران می تواند یکی از مهم ترین خدمات ما ارائه می دهیم در شرایط دشوار چند ماه آینده.

“این مهم خواهد بود که هر گونه تصمیم گیری ما را در حال پزشکی-led. و ما را به ادامه کار با دولت و مشاوران خود را به اطمینان حاصل شود ما مطلع هستند توسط علم در تصمیم گیری” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی