COVID-19: ایمفال در خانه قرنطینه به پایان می رسد زندگی

21 ساله بود که در آخرین روز از خانه قرنطینه برای COVID-19بنا به گزارش ها به پایان رسید و زندگی او در ایمفال شرق منطقه در روز یکشنبه.

در ضمن در شب یکشنبه 25 نفر پیدا شد به مثبت برای این بیماری همه گیر.

دختر یک کارشناسی ارشد, جامعه شناسی, دانشجوی مشغول به تحصیل در Chandigarh و آمد به ایمفال در یک قطار ویژه. او داشت COVID-19 مثبت و تسلیم شد در انزوا بخش منطقه ای موسسه علوم پزشکی (رینگ). او مرخص شد در ژوئن 14 و صفحه اصلی توصیه شده است.

همچنین بخوانید: دیدگاه | چگونه به جنگ افسردگی

روز یکشنبه اعضای خانواده او را حلق آویز داخل اتاق. پس از ذبح انجام شد و پلیس در حال تحقیق در مورد مرگ غیر طبیعی.

مقامات روز دوشنبه گفت که 25 نفر پیدا شد به COVID-19 مثبت; 18 در JN موسسه علوم پزشکی و هفت در رینگ.

قطار ویژه

مقامات گفت: 1,268 افراد بیشتر دانش آموزان از بنگالور وارد یک قطار ویژه در Jiribam ایستگاه راه آهن در مانیپور در روز یکشنبه. در مجموع 41 اتوبوس در زمان آنها را به خود مربوطه از مناطق که در آن آنها خواهد بود تسلیم در COVID-19 مراکز مراقبت. این قطار ویژه که آورده بود بیش از 22,000 نفر از کشورهای مختلف بودند به حالت تعلیق توسط مانیپور دولت برای برخی از زمان.

در ضمن حمل و نقل هوایی داخلی وزارت مجاز است پنج پرواز به زمین در ایمفال روزمره است. این مانیپور دولت خواست وزارت اجازه فقط یک پرواز اما پنج اجازه داده شده از دوشنبه. همه مسافران پس از رسیدن به ایمفال فرودگاه بین المللی نمایش هستند.

وزیر N. Biren گفته است که هیچ نشانه ای از جامعه انتقال این بیماری است. اما دولت افزایش یافته lockdown برای 15 روز بیشتر از ژوئیه 1.

پیشگیری از خودکشی تلفنی: Sanjivini, جامعه, سلامت روان, تلفن: 011-4076 9002 دوشنبه-پنج شنبه ساعت 10 صبح -7.30 p.m

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پیشگیری از خودکشی کمک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>