COVID-19: هند متهم چین از انکار مجوز برای تسکین پرواز

هند در روز شنبه متهم چین عمدا انکار اجازه پرواز خود به امداد رسانی و تخلیه هواپیما به ووهان. این بیانیه می آید دو روز پس از وزارت امور خارجی گفت که یک C-17 Globemaster نظامی هواپیمای حمل و نقل حمل لوازم پزشکی به COVID-19-ضربه ووهان و تخلیه سرخپوستان مایل به بازگشت به خانه.

“طرف چینی همچنان به حفظ بدون تاخیر وجود دارد اما بدون توضیح ترخیص کالا داده نشده. در ضمن اتباع هند در ووهان خود را ادامه خواهد داد و انتظار برای پرواز است که تخلیه آنها به هند تاخیر باعث شده است آنها و اعضای خانواده خود را در هند فوق العاده ای روحی” گفت: یک منبع رسمی تایید دم تنش است.

هند فرستاده بود دو دوربرد هواپیمای غیر نظامی برای زودتر پرواز که تخلیه شهروندان است. برای آخرین امداد و تخلیه تلاش آن تصمیم به ارسال یک ایالات متحده-تولید بالابر های سنگین C-17 است که بزرگترین هواپیمای حمل و نقل نظامی در هند در اختیار داشتن. رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی آگاه بود که شهروندان کشورهای دیگر نیز در نظر گرفته شده برای تخلیه بسته به در دسترس بودن فضا در حمل و نقل هوایی.

چین در عین حال اجازه داد کشورهای دیگر برای ارائه امداد رسانی و تخلیه پرواز. “چرا دولت چین تاخیر در ترخیص کالا از گمرک برای تسکین پرواز ؟ آنها علاقه مند در کمک های ارائه شده به عنوان نشانه ای از حمایت ؟ چرا آنها ایجاد موانع در تخلیه اتباع ما از ووهان و قرار دادن آنها تحت فشار روحی و عذاب?,” خواسته رسمی.

به طور قابل توجهی چین بیش از حد مستقر آخرین آن بزرگ Y-20 نظامی هواپیمای حمل و نقل در اوایل این ماه به همراه تجهیزات پزشکی و پرسنل به شهر ووهان. به غیر از چند Y-20 هواپیما پکن همچنین بسیج Il-76 و Y-9 هواپیما برای مبارزه با کروناویروس بحران استان هوبئی.

به سفارت هند در چین قبلا خواسته شهروندان در ووهان به آماده شدن برای تخلیه در فوریه 20, اما منابع در ووهان اطلاع داد که آنها خواسته شده است به صبر کنید تا اطلاعات بیشتر.

چین روز جمعه با رد هر گونه تاخیر در اجازه می دهد به ویژه هند پرواز به کروناویروس-آمار شهر ووهان برای ارائه تجهیزات پزشکی و تخلیه باقی مانده از سرخپوستان وجود دارد گفت: ادارات ذیربط دو کشور در لمس نهایی برنامه.

پرسید: چرا با وجود تاخیر در اعطای مجوز به سومین هندی, پرواز, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng گفت: Shuang آنلاین نشست خبری روز جمعه که چین کمک کرده است هند در اوایل به تخلیه تعداد زیادی از سرخپوستان از ووهان و هوبئی استان است.

صالح ادارات در دو طرف هنوز در ارتباطات در ترتیب برای باقی مانده از 80 نفر است که هند قصد دارد به پرواز به خانه. وجود دارد هیچ چیز مانند چین تاخیر در دادن مجوز پرواز ،

آقای Geng گفت: دولت چین متصل اهمیت بالا به زندگی و سلامت همه اتباع خارجی در چین است.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>