هند المپیک انجمن (IOA) و وزارت ورزش هستند به احتمال زیاد به ارزیابی هند آماده سازی برای بازی های المپیک 2020 و همچنین امکان شرکت در این بازی برخی از زمان در این هفته پس از یک سری جلسات و تعامل با کمیته بین المللی المپیک.

 

“من شخصا در ارتباط با ورزش وزارت سای کمیته بین المللی المپیک, ملی, ورزشی فدراسیون و همه ذینفعان در مورد آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو. کد بندی مشاغل ملی باید به عقب بر گردیم به کمیته بین المللی المپیک این هفته در آماده سازی خود را و سلامت ورزشکاران” IOA جمهور Narinder Batra روز دوشنبه گفت:.

 

“همه فدراسیون بین المللی تا به حال یک ویدئو کنفرانس با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در مارس 17 و همه 206 کد بندی مشاغل ملی دو روز بعد به بحث در مورد COVID-19 و بازی های المپیک است. ما در حال روشن است که وجود خواهد داشت هیچ سازشی بر سلامت و ایمنی ورزشکاران” Batra, که همچنین یک عضو کمیته بین المللی المپیک و رئیس فدراسیون بین المللی هاکی (FIH) اضافه شده.

همانطور که در حال حاضر هند تیم های هاکی (مردان و زنان) track & field ورزشکاران و وزنه برداران در اردوگاه ملی در SAI مراکز آموزش تحت کنترل شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی