COVID-19 | ایران سفارشات نیروهای نظامی برای مبارزه با شیوع کروناویروس به عنوان تلفات به 77

رهبر ایران قرار داده و جمهوری اسلامی نیروهای مسلح در حالت آماده باش در مارس 3 برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با شیوع جدید کروناویروس — مرگبارترین خارج از چین — که مقامات می گویند کشته شدن 77 نفر است.

 

آیت الله علی خامنه ای تصمیم اعلام شد پس از رسانه های دولتی پخش تصاویر از 80 سال رهبر کاشت یک درخت پوشیدن دستکش یکبار مصرف جلوتر از ایران در آینده روز درختکاری نشان میدهد که چگونه نگرانی در مورد ویروس ها در حال حاضر می رسد تا به بالای کشور شیعه حکومت دینی. رسانه های ایران گزارش داد که 23 تن از نمایندگان مجلس در حال حاضر به حال این ویروس به عنوان رئیس کشور به خدمات اورژانس.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن گناه است” آقای خامنه ای گفت که نه پوشیده, دستکش در گذشته روز درختکاری کشت.

پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به تازگی به عنوان هفته گذشته مقامات ایرانی گفت: در مارس 3, آنها تا به حال برنامه های به طور بالقوه بسیج 3,00,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با ویروس است. آن روشن نیست اگر آقای خامنه ای منظور خواهد آنها را در حرکت کمک به پاکسازی خیابان هدایت ترافیک و مسیر ممکن است مخاطبین کسانی که بیمار با این ویروس تا به حال با دیگران به عنوان در ابتدا پیشنهاد شده است.

In this March 1, 2020 picture, a paramedic works with a centrifuge to test blood samples taken from patients suspected of being infected with the new coronavirus, at a hospital in Tehran, Iran.

در این 1 مارس سال 2020 تصویر پیراپزشک با این نسخهها کار با سانتریفیوژ برای آزمایش نمونه خون گرفته شده از بيماران مشکوک به آلوده شدن با جدید کروناویروس در یک بیمارستان در تهران ، | عکس های اعتباری: AP

در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,530 موارد جدید کروناویروس در سراسر خاورمیانه. از کسانی که در خارج از ایران در منطقه بیشتر لینک به جمهوری اسلامی است.

در عین حال کارشناسان نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر ناشی از عفونت در حال حاضر حدود 3.3 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است به مراتب بیشتر از ارقام فعلی نشان می دهد.

مقامات عالی رتبه کشته شده توسط ویروس

ایران به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع.

مرگ مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای محمد Mirmohammadi در مارس 2 باعث می شود او بالاترین-رتبه بندی رسمی در داخل ایران رهبری به کشته شدن توسط ویروس. رسانه های دولتی با اشاره به او را به عنوان محرم اسرار از آقای خامنه ای.

این ویروس در اوایل کشته هادی Khosroshahi, ایران, سفیر سابق واتیکان و همچنین به تازگی عضو انتخاب مجلس.

همچنین به عنوان خوانده شده | توضیح داد: زمانی که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus?

کسانی که بیمار شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان “خواهر مریم”, انگلیسی-زبان سخنگوی دانشجویان که در تصرف سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 و موجب 444 روز گروگان, بحران, دولت, رسانه ها گزارش شده است. همچنین بیمار است ایرج Harirchi رئیس یک دولت ایران در کارگروه coronavirus که سعی در تطهیر این ویروس قبل از سقوط بیمار.

در مارس 3, مجلس, عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی ایران است باشگاه خبرنگاران برنامه که 23 تن از نمایندگان مجلس تا به حال coronavirus. او خواست همه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ،

“این افراد دارای ارتباط نزدیک با مردم و حمل آنها ویروس های مختلف از نقاط مختلف کشور است که ممکن است ایجاد یک ویروس جدید, بنابراین توصیه ما این است که نمایندگان مجلس به قطع رابطه خود را با مردم در حال حاضر” آقای Mesri گفت.

رییس اورژانس خدمات پزشکی آلوده

این semiofficial ایلنا و تسنیم آژانس های خبری در ایران همچنین گزارش داد که Pirhossein Koulivand سر از کشور خدمات اورژانس در حال پایین آمدن با بیماری است. آنها ارائه شده دیگر فوری جزئیات.

همچنین بخوانید: مسافران از ایتالیا, ایران, بیش از حد خواهد شد به نمایش در می گوید DGCA

یک گروه فعال نیز گفت: در مارس 3 که ویکیپدیا فارسی زبان سایت به نظر می رسد اختلال در ایران پس از نزدیک محرم به رهبر معظم انقلاب درگذشت جدید کروناویروس.

انجمن حمایت از NetBlocks مرتبط Mirmohammadi مرگ به اختلال هر چند مقامات ایرانی و دولت خود را رسانه ای نمی کند بلافاصله آن را تصدیق. مقامات در صورت افزایش انتقاد از عمومی ایران بیش از شیوع نگرانی تعدادی از موارد از این ویروس ممکن است به بالاتر از در حال حاضر گزارش شده است.

NetBlocks توصیف اختلال در دسترسی به ویکی پدیای فارسی را به عنوان در سراسر کشور گفت: آن ویژگی های آزمایش نشان می دهد که این دانشنامه آنلاین است که مسدود شده و با همان مکانیزم استفاده می شود برای جلوگیری از Twitter و Facebook. کسانی که وب سایت رسانه های اجتماعی منع شده اند پس از ایران در مورد مناقشه 2009 انتخابات ریاست جمهوری و جنبش سبز و تظاهرات.

اختلال در اینترنت

برخی از ایرانیان گفت: آنها نمی تواند دسترسی به ویکیپدیا فارسی وب سایت خود از مارس 2 شب. دیگران گفتند که می تواند از جمله از طریق سایت تلفن همراه پسند صفحات.

“محدودیت های جدید آمده است که ایران در برابر یک بحران رو به رشد پس از از دست دادن ارشد دولت آمار و ارقام به کروناویروس و موجی از انتقاد و اطلاعات غلط را از طریق رسانه های اجتماعی” NetBlocks گفت: در تجزیه و تحلیل خود را.

 

بنیاد ویکیمدیا که نظارت داوطلب ویرایش دانشنامه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. NetBlocks قبلا گزارش شده اینترنت اختلال مؤثر ایران در روزهای اخیر و کاربران در سراسر جمهوری اسلامی باید مشکلات گزارش شده است.

اختلال در افزایش ترس از ایران به طور بالقوه خاموش کردن اینترنت به طور کامل دوباره به عنوان آن را برای یک هفته طول اقتصادی تظاهرات در ماه نوامبر. ایران به طور جداگانه خود را ایجاد کرده و به اصطلاح “حلال” خالص دولت-تصویب وب سایت.

در ضمن در مارس 3, شرق میانه, بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات گفت: آن را تا به حال به کاهش و یا زمین پرواز به علت این ویروس جدید است. به دلیل رکود دولت متعلق به حامل خواسته است تا کارکنان خود را پرداخت و حتی مرخصی بدون حقوق به مدت یک ماه در یک زمان. امارات’ عمل از دبی شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

“ما شده اند تست شده قبل و امارات خواهد آمد قوی تر” افسر ارشد عامل عادل الجبیر ابوموسى گفت.

بزرگترین شرکت هواپیمایی تجارت انجمن یاتا می گوید: ستاد حمل و در حال حاضر از دست رفته در اطراف $100 میلیون دلار درآمد به دلیل کاهش در فروش بلیط به دلیل اختلالات ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید