COVID-19 | ایران را رد کرد آمریکا کمک به ارائه

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای روز یکشنبه گفت کشورش هرگز قبول هر گونه کمک به مبارزه با COVID-19 از دشمن و “شارلاتان” ایالات متحده به تهران اعلام کرد 129 جدید مرگ و میر.

صحبت کردن در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس آیت الله Khameini شارژ در یک پیام به واشنگتن: “هیچ کس به شما اعتماد دارد. شما قادر به آوردن به کشور ما مواد مخدر است که برای نگه داشتن این ویروس زنده و جلوگیری از ریشه کن کردن آن.”

ایران بوده است و یکی از کشورهای بدترین آمار COVID-19 بیماری همراه با, ایتالیا, اسپانیا و چین و آخرین تلفات مطرح رسمی مرگ و میر به 1,685 وزارت بهداشت گفت.

بیش از 1,028 موارد جدید در 24 ساعت گذشته به معنای مجموع 21,638 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: سخنگوی وزارت Kianouche Jahanpour.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فوریه 29 که واشنگتن آماده کمک به ایران در مبارزه با ویروس اگر رهبران آن درخواست آن را.

اما خامنه ای تاکید کرد ایران را رد شارژ که واشنگتن است که آنها آن را تا به حال هیچ روابط دیپلماتیک بیش از 40 سال بود که “قادر” که مایل به تشدید این بیماری همه گیر در جمهوری اسلامی است.

“ترین دشمن شریر’

“امروز آمریکا بیشتر از ما است وحشی و باطل دشمن” خامنه ای گفت که در آدرس خود را به ملت است.

“آمریکا رهبران دروغگو منبلترس چشم سفید و حریص … آنها charlatans,” او گفت: همچنین برچسب زدن آنها را “کاملا بی رحمانه” و “تروریست ها”.

آمریکا پیشنهادات “برای کمک به ما را با دارو و درمان های ارائه شده ما برای آنها عجیب و غریب”, او گفت:, و اشاره کرد که ایالات متحده خود را از رنج می برد “وحشتناک کمبود نه تنها از بیماری, پیشگیری, تجهیزات, اما همچنین از داروهای”.

صحبت کردن به واشنگتن وی افزود: “اگر شما چیزی است که استفاده از آن را برای خودتان.”

خامنه ای توصیه ایرانیان است که “هر کس باید به دنبال دستورالعمل” از مقامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر “به طوری که خداوند متعال قرار داده خواهد شد پایان دادن به این فاجعه برای مردم ایران برای همه کشورهای مسلمان و برای همه مردم”.

وزارت Jahanpour گفت: استان تهران گزارش شده بود 249 موارد جدید و مرکزی استان یزد که در آن 84 بیماران جدید شده بود شمارش “می تواند تبدیل به یک تمرکز جدید از این بیماری در روزهای آینده”.

برای محدود کردن گسترش ویروس مقامات خواسته اند مردم را به خودداری از سفر در طول زمان فارسی جدید سال نو.

در ایران “در حدود 68 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری افرادی هستند که بیش از 60 سال سن”, Jahanpour گفت و تأکید کرد که سفرهای خانوادگی “به طور کلی عوامل خطر برای این گروه سنی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر