COVID-19: گزارش ایسنا از 11 ویروس جدید مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 54

ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش داد 11 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 385 عفونت آوردن تعداد کلی زندگی از دست رفته به 54 و موارد 978.

“یازده نفر” در 24 ساعت گذشته سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری افزود که تست در سراسر کشور نشان داد وجود دارد 385 موارد جدید.

چه اندازه واقعی COVID-19 بیماری همه گیر در ایران است ؟

کارشناسان بین المللی در حال بازجویی مقیاس جدید کروناویروس بیماری همه گیر در ایران است که در آن رسمی کشته شدگان است دوم تنها به چین و خطرات ایجاد یک منطقه ای کانون سرایت.

در حالی که ایران اذعان کرده است 43 مرگ و میر در میان 593 تایید عفونت در سراسر کشور با معاون رئیس جمهور و معاون وزیر بهداشت در میان کسانی که تست مثبت — unofficial عوارض بسیار بالاتر است.

لندن-بر اساس بی سی فارسی می گوید: 210 نفر کشته شده اند توسط ویروس; یک شکل آن را می گوید آن را گردآوری از منابع.

 

این گزارش بلافاصله اخراج ایران از وزارت بهداشت.

مردم فرقه an exiled سازمان که از تهران نظر یک گروه تروریستی ادعا می کند که این بیماری همه گیر را کشته است “بیش از 300” در حالی که آلوده به 15000 نفر در سراسر کشور است.

شش اپیدیولوژی مستقر در کانادا با استفاده از یک مدل ریاضی برای برآورد شده است که وجود دارد بیش از 18,000 موارد در خاک ایران.

محاسبات خود را — نه هنوز کارشناسی — را به حساب تعدادی از موارد در کشورهای دیگر است که نشات گرفته از ایران است.

“هنگامی که یک کشور صادرات موارد به مقصد دیگر آن را به احتمال بسیار زیاد است که این بار از عفونت در این کشور قابل توجه است” با توجه به اسحاق Bogoch coauthor از این مطالعه و متخصص در بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو است.

موقعیت ضعف’

این هفته گزارشگران بدون مرز اضافه شده خود را انتقاد از تهران را از دست داده و شیوع متهم دولت از خفقان اخبار در مورد گسترش ویروس.

 

“مقامات اصرار دارند که وضعیت تحت کنترل است اما آنها… مسدود روزنامه نگاران تلاش برای پوشش داستان” رسانه ها حمایت گروه در بیانیه ای گفت.

روز شنبه, ایران, وزارت بهداشت, سخنگوی کیانوش Jahanpour در پاسخ به انتقادات متهم رسانه های خارجی از پخش اخبار نادرست.

“میان ایران و رادیکال وجود دارد وسواس با دادن مهمات به دشمن و اجتناب از ظاهر ضعیف گفت:” تیری Coville, یک, ایران, تحلیلگر در موسسه بین المللی استراتژیک و امور.

ایران کاربر توییتر Assieh باکری این باورند: “صحبت کردن در مورد کوروناویروس به زودی می تواند در نظر گرفته شود نگران کننده برای افکار عمومی تضعیف امنیت عمومی و توهین به رئیس جمهور!”

بحران اقتصادی وزن

بیش از هفت درصد از مردم در ایران را تایید کرد به این ویروس فوت کرده اند با توجه به ابلاغ رسمی اطلاعات به مراتب بالاتر مرگ و میر در کشورهای دیگر است.

در چین 3.5 درصد از افراد آلوده باید کردهاند. در ایتالیا دیگر کشور ضربه سخت توسط ویروس میزان مرگ و میر گزارش شده است در دو درصد است.

 

“در ایران به عنوان مثال, آنها شروع به شناسایی بیماران مبتنی بر مرگ است. بنابراین اگر شما محاسبه مورد/مرگ و میر است که راه آن است که رفتن به بسیار بالا” گفت: Cecile Viboud متخصص اپیدمیولوژی در موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده است.

هر چه از اطمینان از آمار و ارقام رسمی ایران است که قطعا یکی از مراکز اصلی آلودگی در خارج از چین است.

این وضعیت تشدید بحران اقتصادی کشور چنگ زدن با اثر از واشنگتن دوباره تحریم ها در سال 2018 — یک حرکت است که آمار صادرات نفت و موجب رکود است.

‘”چرا ایران نه متوقف کردن پروازها به مقصد چین ؟ وجود دارد یک توضیح منطقی — چین یکی از آخرین کشورها خرید نفت خود را. آنها نیاز به حفظ اقتصادی link” Coville گفت.

“با این تحریم ها ما می توانیم می گویند که دولت از دست داده است حداقل 30 درصد از بودجه خود را درآمد. این ناچار به حال تاثیر بر سیستم بهداشت و درمان,” او اضافه شده است.

 

واقع در چهارراه جغرافیایی در خاورمیانه و احاطه شده توسط کشورهای با creaking زیرساخت ها و چالش های بشردوستانه شرایط ایران و وضعیت باعث نگرانی است.

“این در مورد هر دو برای سلامت عمومی در ایران به خودی خود و به دلیل احتمال برای بیرون انتشار این بیماری همه گیر به کشورهای همسایه با ظرفیت پایین تر برای پاسخ به شیوع بیماری های عفونی” کانادا مطالعه به این نتیجه رسیدند.

آذربایجان و عراق و کانادا و گرجستان و لبنان و نیوزیلند و قطر در حال حاضر تایید coronavirus عفونت در میان مردم پس از رسیدن از ایران.

مقامات ایرانی باید اقدامات لازم برای مقابله با این ویروس گسترش از جمله لغو نماز جمعه در چندین شهر بسته شدن مدارس حداقل تا سهشنبه بستن مجلس تا “اطلاع ثانوی” و محدود کردن سفر در داخل کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>