COVID-19 جدی نیست اپیدمی: معاون سانتی متر Lakshman Savadi

معاون وزیر Lakshman Savadi روز یکشنبه خواسته مردم را به وحشت بیش از شیوع کروناویروس در Athani.

“COVID-19 جدی نیست بیماری همه گیر. ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. ما نباید نگران باشید بیش از حد در مورد آن. ما باید با ما زندگی در یک روال مد,” او گفت: یک جلسه از معامله گران و افسران.

“ممکن است که حتی من قرارداد این ویروس بود اما بعد از آن بدون دانش من. من سفر در سراسر کشور برای بازدید رسمی و جلسات. من ملاقات بسیاری از مردم. من ممکن است به راحتی قرارداد عفونت. باید آن را از سمت چپ بدن من به راحتی به آن وارد شده بود. من خودم تست شده. اگر من آزمایش (anti-بدن) در حال حاضر آن را نشان می دهد که من تا به حال کردم عفونت چند وقت پیش. وجود دارد بدون نیاز به وحشت” او گفت:.

اما معامله گران انجمن تصمیم به گسترش داوطلبانه مستند در شهر برای یک هفته دیگر.

جمعیت ابراز نگرانی های جدی در مورد افزایش تعداد COVID-19 موارد در Athani taluk.

برخی از معامله گران خواستار اقدام علیه کلینیک های خصوصی که درمان غیر COVID-19 بيمار.

هندی انجمن پزشکی عضو Mallikarjun Hanji که صحبت به نمایندگی از پزشکان گفت که درمانگاه خواهد شروع به کار اگر دولت به اطمینان که آنها [درمانگاه] نخواهد بود مهر و موم شده و یا کارکنان قرنطینه اگر موارد مثبت بودند یافت می شود وجود دارد.

آقای Savadi گفت که او می خواهم در مورد این موضوع با وزیر و سعی کنید برای تحقق خواسته های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>