COVID-19 | جکی چان روشن است که او نه آلوده به ویروس با تشکر از طرفداران برای فرستادن او ماسک صورت

با جهان وضعیتی وخیم از تاثیر COVID-19 وجود دارد همچنان به رشد نگرانی در میان ساکنان کشورهای مختلف هستند که به شدت ضربه از جمله هنگ کنگ که در آن بیش از 100 نفر آلوده شده اند.

یک شایعه به تازگی دور که بازیگر جکی چان بوده است آلوده به COVID-19 و تحت قرنطینه با طرفداران 65 ساله و مبهوت در اخبار.

سریع برای روشن شدن جهانی سوپراستار خطاب نگرانی در وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان رسانه های اجتماعی در مورد سلامت خود تایید که او سالم است.

“اخیرا کارکنان من گفته بود در مورد این خبر که در گردش در سراسر جهان گفت که من قرار داده شده تحت قرنطینه برای COVID-19. من می خواهم این فرصت را به می گویند با تشکر از شما برای همه نگرانی! من سالم و امن و بسیار سالم است. لطفا نگران نباشید من نه در قرنطینه. من امیدوارم که همه باقی می ماند امن و سالم بیش از حد!”

این بازیگر اظهار داشت که او تا به حال دریافت پیام های بسیاری از دوستان پژوهنده در مورد سلامت خود و که او دریافت کرده بود و برخی از هدایای ویژه ای از طرفداران در سراسر جهان در طول این زمان بسیار دشوار است.

“با تشکر از شما برای این ماسک صورت” نوشت: او همچنین اضافه میکند: “اندیشه خود را به خوبی دریافت کرد! من my lovely کارکنان برای اهدای محبت خود را از طریق رسمی سازمان به کسانی که به آن نیاز دارید.”

 

از ساعت شلوغی بازیگر در حال حاضر برای فیلمبرداری ماسک آهنهمراه با ستاره هالیوود آرنولد شوارتزنگر. این فیلم قرار است در قرن 18 و عاقبت به 2014 Viy. ماسک آهن دنبال سوء استفاده از عنوان نقشه Jonathan سبز در یک ماجراجویی فوقالعاده از انگلستان به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید