COVID-19: کرالا میله جنبش روزانه از کارگران بین کسرگد و Dakshina کانادا

کرالا دولت منع حرکت روزانه دارندگان پاس — حرفه ای و کارگران — بین دولت کسرگد منطقه و کارناتاکا را Dakshina کانادا منطقه پس از یک جهش در COVID-19 موارد است.

کرالا درآمد وزیر E. Chandrasekaran اعلام کرد این تصمیم در نشست روز دوشنبه در کسرگد. هر دو دولت های منطقه بود در ماه ژوئن صادر می گذرد به روزانه مسافران در مناطق خود به سفر در ارتباط با کار خود را.

کسانی که از Dakshina کانادا قصد کار در کسرگد باید به باقی می ماند در کسرگد برای 28 روز در صورتی که مایل به ادامه و کسانی که از کسرگد را به باقی می ماند در Dakshina کانادا برای 28 روز در صورتی که مایل به ادامه کار خود وزیر گفت.

هزاران نفر از کسرگد سفر روزانه به Mangaluru و مناطق اطراف آن در ارتباط با کار خود را. سفر خود گذشته Talapady بررسی پست در NH 66 تسهیل شد روزانه e-عبور می کند.

بسیاری از Dakshina کانادا به خصوص پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان, سفر روزانه به کسرگد روزانه e-عبور صادر شده توسط کسرگد دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>