COVID-19 | خامنه ای نشان می دهد در ماه رمضان تجمعات در ایران ممکن است منع

رهبر ایران پیشنهاد پنج شنبه که تجمع جرم در جمهوری اسلامی ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آیت الله علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب نظر در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس ایران آماده برای راه اندازی مجدد آن فعالیت های اقتصادی در حالی که درد و رنج یکی از بدترین شیوع بیماری. او همچنین بالاترین-رتبه بندی رسمی در جهان اسلام به اذعان ماه رمضان نماز و انعکاس مختل خواهد شد توسط ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

همچنین به عنوان خوانده شده | نظر: یک بحران زده ایران در تقاطع

“ما در حال رفتن به محروم از تجمعات عمومی در ماه رمضان” خامنه ای گفت: طی یک سخنرانی به مناسبت تولد امام زمان. “کسانی که قرار است در جلسات دعا به خدا و یا گوش دادن به سخنرانی که واقعا ارزشمند است. در صورت عدم وجود این جلسات به یاد داشته باشید به توجه خود را به نماز و عبادت خود را lonesomeness.”

ماه رمضان است مجموعه ای برای شروع در اواخر ماه آوریل و آخرین از طریق بسیاری از ممکن است. ایران مقامات دولتی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در مورد برنامه ریزی برای ماه رمضان که می بیند مسلمان وفادار سریع از طلوع تا غروب آفتاب. اما ایران مساجد بسته شده اند و در نماز جمعه لغو شد, در سراسر کشور به خاطر ترس از گسترش ویروس از میان کسانی که حضور در.

خامنه ای خواست شیعه وفادار به دعا در خانه های خود را در طول ماه مبارک رمضان. شیعیان به طور معمول دعا اشتراکی به خصوص در ماه رمضان که می بیند جوامع به اشتراک گذاری وعده های غذایی و سلام هر شب.

همچنین به عنوان خوانده شده | ایران, هنرمندان نوشتن نامه در COVID-19 و تحریم های ایالات متحده

ایران گزارش کرده است بیش از 67,000 موارد تایید شده از ویروس جدید, با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر. کارشناسان بارها و بارها مورد سوال تعداد کسانی که به خصوص که ایران در ابتدا به عنوان شیوع بیماری در ماه فوریه میان 41 سالگرد انقلاب اسلامی 1979 و حیاتی رای مجلس.

خامنهای از دیدگاه های پس از مصر وزارت امور دینی اوقاف در روز سه شنبه به نام همه جشن ها و اواخر شب دعا خدمات برای ماه رمضان در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است. مساجد و کلیساها در حال حاضر بسته نماز در سراسر مصر است. مصر بیش از 100 مرگ و میر در میان بیش از 1500 مورد تأیید.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران دستور داده است تا اقتصاد کشور به آرامی شروع به باز کردن back up شروع شنبه منجر به نگرانی ملت می تواند موج دوم از عفونت. جمهوری اسلامی اقتصاد رنج می برد تحت تحریم های ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان.

همچنین بخوانید | پایگاه خبری تحلیلی: هند بهداشت دیپلماسی نمی تواند چشم پوشی ایران

خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه ساخته شده یک نقطه به یادآوری ایرانیان که آمریکا دشمن اصلی و تمسخر آمریکایی که مبارزه بیش از کاغذ توالت در فروشگاه ها و اندود شده تا در خارج از مغازه اسلحه به خرید سلاح گرم است.

“مشکل از coronavirus نباید ما را نادان از توطئه های دشمنان و مستکبران قدرت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید