COVID-19 مستند تغییر پارادایم علمی حوادث

این COVID-19 مستند تا به تغییر بسیار پارادایم سمینارها و کارگاه های آموزشی و کنفرانس های زیادی برای رهایی از موسسات دانشگاهی در Tiruchi منطقه است.

مفهوم پیدا کردن حامیان مالی برای ملاقات با هزینه نسبت به سفر و مهمان نوازی از دعوت مقامات است passe. در حالی که هزینه صفر با کیفیت از دانش های رفته تا بسیاری از شکاف به عنوان سخنرانان از کالیبر بالا می توان به صورت آنلاین برنامه های علمی گفت: Megala اصلی دولت Arts College, Tiruchi. کالج گروه شیمی سازمان دو آموزشی توسط طناب زدن در بلندگو از موسسات معتبر از هند و خارج از کشور.

دانشکده فنی و بخش های دیگر را نیز انجام e-آزمونها شامل مشارکت دانشجویان از دانشگاه های مختلف او گفت:.

انجام این حوادث را پایه نهاد در جا خوب برای بهبود رتبه های ملی ارزیابی و اعتباربخشی آژانس, او گفت:.

“این webinar ها آورده اند و کالج ها با تغییر کنه اقتصادی مشترک پایه” پروفسور Megala مشاهده شده است.

از همه مهمتر وجود دارد که طراوت و چالاکی در میان سخنرانان برجسته به بازی instrumental نقش را در به اشتراک گذاری دانش در پلت فرم های مجازی در این مستند وضعیت گفت N. Sivakumaran رئیس هماهنگ کننده AICTE را Margdarshan طرح برای دانش های در حال اجرا توسط موسسه ملی فناوری – Tiruchi.

سازمان های دیگر در عرصه علمی نیز ناشی بهترین از این وضعیت. نهاد مهندسین Tiruchi مثلا توانسته است به کمک طلب کردن کیفیت بلندگو برای دوره آن سخنرانی برنامه. این سخنرانی آنلاین از طریق زوم نرم افزار برای برنامه ریزی روز سه شنبه در 5.30 بعد از ظهر است تحویل داده می شود توسط ایگناسیو کرمان, مدیر و دانشيار گروه علوم زیستی دانشگاه.

با تشکر از مشاوره های صادر شده توسط کمیسیون مالی دانشگاه به موسسات آموزش عالی را در آغوش پلت فرم آنلاین برای فعالیت های علمی آموزشی تبدیل شده اند و شعار.

در بخش آموزش عالی وزارت امور خارجه در دولت بود و همچنین تشویق دولت کالج ها برای تقویت تخصص به صورت آنلاین تدریس-یادگیری با انجام یک آنلاین کارگاه آموزشی برای مدیران در طول ممکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید