COVID-19 مستند نیست گرفتگی آزادی شخصی می گوید: دیوان عالی کشور

این COVID-19 مستند نیست گرفتگی آزادی شخصی و حق اساسی برای زندگی, دیوان عالی کشور گفت: در سال های اخیر قضاوت.

این مورد مربوط به یک درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی امتناع وثیقه به یک متهم با وجود این واقعیت است که اتهام ورق واصل نشده است در مدت مقرر از 60 روز تحت دادرسی کیفری.

سه قاضی نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان در 35 صفحه و قضاوت را به طور کامل موافق با دادگاه عالی را که مستند بود و یک وضعیت اضطراری و “کل کشور را پذیرفته است محدودیت های اعمال شده برای رفاه بشریت”.

عدالت بوشان اصلاح این دوره از قضایی فکر گرفتن یک برگ از عدالت H. R. Khanna تاریخی اقلیت نمایش در بدنام اضطراری مورد توجه داشته باشید که “دولت هیچ قدرت برای محروم کردن فرد از زندگی خود و یا آزادی بدون مقامات قانون”.

عدالت بوشان زبان برای نیمکت گفت: K. S. Puttuswamy قضاوت (در Aadhaar مورد) نیز برگزار میشود که آزادی شخصی بود مسلم به وجود انسان است.

‘Indefeasible راست’

راس دادگاه برگزار شد و در آن “indefeasible حق” متهم به طور پیش فرض با قرار وثیقه اگر اتهام ورق واصل نشده توسط پلیس در زمان مقرر. این مستند اعلام شده توسط دولت نباید در عمل به عنوان یک محدودیت بر حقوق متهم در مورد ‘indefeasible حق’ به طور پیش فرض با قرار وثیقه در عدم ارسال شارژ ورق در زمان مقرر گفت.

عدالت بوشان گفت: قاضی دادگاه عالی متعهد دیگر “خطای جدی”.

دادگاه عالی در حال حاضر به قید وثیقه در حالی که با اشاره به سفارش تصویب suo motu توسط دیوان عالی کشور در تاریخ 23 مارس سال 2020 است. در این نظم دادگاه راس آرام محدودیت برای تشکیل پرونده دادخواست, نرم افزار, مناسب برای, تجدید نظر, و غیره, در میان COVID-19 مستند.

عدالت بوشان ابراز تعجب که چگونه مارس 23 سفارش شده است غلط. قضاوت clarifyied که به این منظور تصویب شد برای کمک به طرفین دعوا و وکلای طول بحران بهداشت و درمان. پلیس نمی تواند سوء استفاده از این دستور به فایل اتهام ورق و انکار متهم به قید وثیقه.

رفتن با این منطق و عدالت بوشان اشاره کرد و پلیس می تواند با استناد به این بیماری همه گیر و حاضر نیست یک متهم در مقابل بازپرس ظرف 24 ساعت به عنوان مورد نیاز قانون.

این تجدیدنظرخواه در این مورد S. کسی به اتهام سرقت دستگیر شد در فوریه و تسلیم در Trichy زندان مرکزی. او در قضایی حضانت برای 73 روز. او به دنبال وثیقه برای عدم تشکیل پرونده از اتهام جدول در مندرج 60 روز است. دادگاه پایین تر او را تکذیب کردند به قید وثیقه و دادگاه عالی نیز به دنبال کت و شلوار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>