COVID-19 مستند: Palmyrah فن سازندگان احساس گرما مبارزه برای درآمد

سوزان تابستان و گرما و کاهش قدرت به طور کلی مردم خود را بیرون بکشد visiris (palmyrah طرفداران) و موج آنها را به گرفتن برخی از کمک. از آنجا که COVID-19 مستند آغاز شد اما بیش از 100 خانواده در دستگاه Kandigai در Tirutanni یک روستای visiri سازندگان مبارزه کرده اند و بدون کسب و کار.

این روستا همچنین به عنوان شناخته شده Visiri Kandigai و ساکنان آن شده است در کسب و کار ساخت دست طرفداران برای نسل های بسیاری است. هر کسی که بازدید از هملت استقبال خواهد شد با چشم سبز و صورتی دست طرفداران انباشته منظمی خارج کاهگلی کلبه.

“در ماه مارس ما را به 4,000 visiris و مجموعه اصطبل در Mylapore در چنای در طول جشنواره ماشین. ما استفاده می شود برای فروش یک جفت برای ₹50 و کسب پول به اندازه کافی برای اجرا و خانواده های ما. اما این بار با توجه به مستند جشنواره انجام نشده بود و ما نمی تواند انجام کسب و کار” می گوید: M. Vajravel یک روستا ساکن که باعث می شود طرفداران این.

به طور متوسط هر خانواده باعث می شود بیش از 100 طرفداران در یک هفته. روستاییان دریافت برگ نخل خشک آنها را برای دو روز و ترک آنها را در آب غوطه ور شده و دو روز قبل از آنها رنگ.

“آنها سپس برش و بخیه در یک نیم دایره شکل ثابت و یک دسته. برای این که ما پرداخت ₹1 برای یک فن به عنوان دستمزد,” او توضیح می دهد.

روستاییان را به طرفداران به نقاط مختلف چنای و حتی دور از مکان هایی مانند مادورای و فروش آنها را. اما به عنوان وجود دارد بدون اتوبوس ها و مغازه ها بسته هستند که با هر کسب و کار است. “ما ساخته شده اند هزاران نفر از طرفداران در حال حاضر, اما هیچ خریداران وجود دارد. مردم از صنعت فیلم استفاده می شود برای خرید این طرفداران برای استفاده در فیلم ها و مجموعه اما حتی این را متوقف کرده است و با توجه به prohibitory سفارشات,” او اضافه شده است.

P. Raghuvaran روستا اداری افسر Sirugmi Panchayat گفت که دولت های منطقه شده است ارائه ساکنان با مواد غذایی و برنج در درب خانه خود.

بیش از

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید