COVID-19: Malayalam بازیگر Indrans نشان می دهد که چگونه از آن آسان است برای کوک ماسک

با تمرین سهولت بازیگر Indrans ماهرانه چین یک تکه پارچه pleats آن متصل دو رشته و خیاط آن را به یک ماسک. او توضیح می دهد که چگونه از آن آسان است برای ایجاد یک ماسک و چگونه هر کسی می تواند با یک قطعه پنبه. دوربین صادقانه قطاری او را در کار بر روی یک چرخ خیاطی. دولت برنده جایزه بازیگر نقش اول مرد شد و نه بازیگری برای دوربین است. Indrans بود در واقع دوخت ماسک در خیاطی بخش از زندان مرکزی در Poojappura, تریواندروم.

“وجود دارد رفتن به یک خواست بزرگ برای ماسک حتی پس از فاز اول این مستند به پایان می رسد در تاریخ 14 آوریل. دولت است به احتمال زیاد به اصرار همه از جمله کودکان با پوشیدن آن زمانی که آنها در خارج از خانه های خود. بنابراین به جای صرف پول برای خرید هر یک کوک می تواند یکی. آن است که آسان است. این چیزی است که من در تلاش بود تا نشان دهد می گوید:” این بازیگر.

به عنوان پلیس و مقامات دولتی و Indrans خود بودند با پوشیدن ماسک هیچ یک از مردان مشغول به کار در این بخش می دانستند که وجود دارد یک ستاره در میان خود. لباس پوشیدن و در یک mundu و dhoti, Indrans نشسته در یک ماشین دوخت و در عرض چند دقیقه پس از اتمام دوخت یک ماسک. “این تنها زمانی بود که من حذف این ماسک که آنها به رسمیت شناخته شده من. بسیاری از آنها را مجذوب در کار خود می گوید:” Indrans.

ایجاد آگاهی

زمانی که دکتر محمد Asheel مدیر اجرایی کرالا تامین اجتماعی ماموریت نزدیک Indrans به درخواست او اگر او را کمک به آنها در ساخت یک ویدیو را برای آگاهی عمومی Indrans با خوشحالی موافقت کرد. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در Facebook صفحه کرالا دولت وزیر بهداشت, KK Shailaja شده است بازدید توسط 187 K مردم است.

Surendran Kochuvelu یک.k.یک. Indrans بومی تریواندروم استفاده می شود برای اجرای یک خیاطی مرکز به نام Indrans در Kumarapuram. زمانی که او پا قبل از دوربین او به تصویب رسید که نام خود را به عنوان nom de plume.

آغاز به عنوان یک مشتری و کمدین Indrans نقل مکان کرد و در مرکز صحنه با برخی از آلو نقش. او برنده کرالا دولت جایزه برای فیلم هایی مانند عطار و Aalorukkam. در سال 2019 این ادعا بازیگر برنده بهترین بازیگر جایزه برای نقش خود در Veyilmarangal در سنگاپور آسیایی, جشنواره بین المللی فیلم.

“من را فراموش نکرده خیاطی و آن را یک کار ساده به خیاط ، ما حتی می توانید با یک لباس پنبه ای یا ساری و می توان آن را زندگى با یک گل و یا یک الگوی در آن,” او می گوید.

بسیاری از فیلم های او بودند منتشر خواهد شد در طول فصل تعطیلات و او نیز مشغول به کار در برخی از فیلم های بزرگ و کوچک است. “در حال حاضر نیاز به یک ساعت است که به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله به ایمن ماندن. ما باید به شکستن زنجیره ای! می گوید:” 64 ساله بازیگر.

اتمام این ویدئو اینجا هستید:: https://www.facebook.com/watch/?v=224752228584054

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید