موریس ثبت آن مرگ اول از coronavirus وزیر بهداشت گفت: فقط سوم در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به عنوان مجمع الجزایر ملت تحمیل یک مستند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“شده اند وجود دارد 14 موارد تایید شده تا کنون است که یکی از آنها درگذشت و در روز پنج شنبه شب” وزیر بهداشت Kailesh Jagutpal گفت: بدون ارائه جزئیات در مورد مرحوم بیمار است. موریس برخی از 1800 متر (1,100 کیلومتر) در ساحل شرقی آفریقا رفت و به مستند جمعه با شهروندان این کشور گفت: برای ماندن در خانه برای 14 روز.

وجود دارد فقط سه مورد تأیید در موریس در روز پنج شنبه زمانی که نخست وزیر Pravind Jugnauth درخواست کرد به این کشور 1.3 میلیون نفر از شهروندان به اطاعت از سفارش. “من از مردم موریس به ماندن در داخل خانه خود را,” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی شب آدرس به ملت.

پرواز به اقیانوس هند کشور از چهار جزایر آتشفشانی در حال حاضر شده است به شدت محدود برای جلوگیری از گسترش این ویروس با مسافران از اتحادیه اروپا — بازار عمده گردشگران — در میان کسانی که محروم. موریس تکامل یافته از یک فقیر کشاورزی مبتنی بر اقتصاد نسبتا ثروتمند خدمات مالی توپی و گردشگری فانوس دریایی که به خود می بالد که به عنوان یک دمکراسی پایدار در گاهی اوقات فرار محله است.

فقط دو دیگر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ثبت شده در کشورهای جنوب صحرای آفریقا: در بورکینا فاسو و دوم در گابن. کل موارد شناخته شده در سراسر آفریقا گردآوری شده توسط AFPمی ایستد در بیش از 900 و افزایش سریع پس از عقب مانده قاره های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی