COVID-19 | مگالایا دکتر گذاشته و به استراحت پس از ردیف بیش از گذشته مراسم

بدن از 69 سال که از درگذشت COVID-19 عوارض صبح روز چهارشنبه به استراحت گذاشته شد در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از محلات در جای دیگر در مگالایا سرمایه شیللنگ و فراتر از آن مجاز خود last rites برای ترس از سرایت.

دکتر جسد او را دفن در Riatsamthiah کلیسای پروتستان گورستان در شیللنگ را Lawmali منطقه در حدود 3 متر از بیمارستان که در آن او کمتر از 48 ساعت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

نقشه های تعاملی از موارد تایید شده در هند

دکتر متعلق به بیمارستان در این شهر Nongrim تپه منطقه است. این dorbar (سنتی شورای محلی) از این منطقه تا به حال اجازه بدن او به خاک سپرده شود در درون او مسکونی ترکیب مجاور بیمارستان اما مقامات وتو این ایده.

‘پیوستن به دستورالعمل’

“یک گروه کوچک از مقامات و کشیش انجام آخرین مناسک اجتماعی حفظ فاصله و پیوستن به دستورالعمل در اختیار بدن” گفت: Matsiewdor جنگ Nongbri معاون کمیسر شرق خاصی تپه منطقه.

دولت های محلی در حال اجرا به عصبانی ساکنان این شهر Jhalupara محل در شب چهارشنبه که در آن دکتر بدن برنامه ریزی شده بود به سوزانده شود در کوره های جسد سوزی. خاکستر شد به قرار دادن در یک تابوت و دفن در خانه رعیتی در ننگپه واقع میدوی در بزرگراه اتصال شیللنگ و آسام اصلی شهر گواتی.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19: Nellore, دکتر, بدن سوزانده در چنای در میان تدابیر شدید امنیتی

در حالی که رهبران Jhalupara محل گفت: کوره های جسد سوزی شد مجهز برای دست زدن به “اجساد با رمان کوروناویروس” به Nogpoh dorbar توجیه امتناع خود را به اجازه دکتر فانی باقی مانده بود به خاک سپرده شد گفت: او یک مقیم دائم از آن محل.

اما یک پیشنهاد برای دفن در گورستان محلی آمد از Mawryngkneng یک روستا در نزدیکی Shillong از قدردانی خود را برای خدمات به روستاییان است. کلیسای شمال هند کاتولیک و پروتستان و فرقه نیز مشابه ارائه دهد.

مقامات محلی تصمیم گرفت در اوایل صبح روز پنج شنبه که دکتر را به بدن خواهد بود دفن در Lawmali گورستان.

شش پزشک بستگان و همکاران به حال آزمایش مثبت ساعت پس از درگذشت او در 2.45 صبح روز چهارشنبه. آنها شده اند قرنطینه در بیمارستان او متعلق به جالب اینجاست که پس از قانونگذار محلی مجبور به دخالت برای بیمارستان مسئولین به اجازه دهید آنها را در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>