COVID-19: نیوزیلند برای محدود کردن بازگشت شهروندان به امکانات قرنطینه پر کردن

نیوزیلند روز سه شنبه گفت که آن شرکت هواپیمایی ملی را نخواهد جدید رزرو برای سه هفته به این کشور به نظر می رسد به منظور محدود کردن تعدادی از شهروندان در بازگشت به خانه به منظور کاهش بار بر روی پر امکانات قرنطینه.

به عنوان COVID-19 همه گیر بدتر در سطح جهان هزاران نفر از زلاند جدید در حال بازگشت به جنوب اقیانوس آرام کشور است که در میان تعداد انگشت شماری از کشورها شامل coronavirus دوباره باز اقتصاد و بازسازی قبل از همه گیر ظاهر ،

رزرو هوایی نیوزیلند پرواز خواهد بود موفق به اطمینان حاصل شود که دولت می تواند با خیال راحت جای شهروندان موفق به جداسازی تسهیلات مسکن وزیر مگان جنگل در بیانیه ای گفت.

“ما شاهد رشد سریع در تعداد زلاند نو آمدن به خانه به عنوان COVID-19 همه گیر بدتر” خانم جنگل گفت.

“آخرین چیزی که ما نیاز به عجله راه اندازی امکانات برای دیدار با تقاضا است.”

دولت نیز صحبت به دیگر شرکت های هواپیمایی در مورد مدیریت جریان, او گفت:.

نیوزیلند مرزهای هنوز هم بسته به خارجی ها و شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به انجام 14 روز از قرنطینه اجباری.

این کشور نزدیک به 6000 نفر در 28 موفق انزوا امکانات و برنامه ریزی شده بود به مقیاس فضاهای بیشتر به مدیریت تقاضا در هفته های آینده.

Air New Zealand گفت: این مساله جدید رزرو برای سه هفته بعد خواهد بود و تراز روزانه ورود با ظرفیت در دسترس در انزوا امکانات.

خطوط هوایی داخلی و خدمات و پرواز های از نیوزیلند به مقاصد بین المللی را نمی توان با محدودیت های هواپیمایی گفت.

نیوزیلند دارای 22 فعال موارد COVID-19 همه از بازگشت زلاند نو با هیچ شناخته شده جامعه انتقال است. آن را ثبت کرده است 22 و میر ناشی از 1,186 موارد در این بیماری همه گیر.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن که نیوزیلند را حذف کرده بودند coronavirus اما به زودی پس از دو اجازه خروج از قرنطینه در اوایل دلسوز زمینه و بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

Protocol wine studio به سرعت در ارتش به نام به مدیریت مرز امکانات. تحت فشار برای مرز اشتباهات وزیر بهداشت استعفا داد و در هفته گذشته

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>