COVID-19 | Odisha ممنوعیت مرو Jatra و جماعت در معابد در Mahavishub سانکرانتی

این Ganjam منطقه دولت ممنوع اعلام کرده است مرو Jatra و جماعت مرتبط با آن را در معابد در Mahavishub سانکرانتی در روز دوشنبه.

این Jatra نشانه پایان 21 روز جشنواره از توبه و طلب بخشایش به نام “Danda ناتا”. این Mahavishub سانکرانتی نیز شروع Odia سال جدید است. هزاران نفر از جانبازان جمع آوری در تارا Tarini تپه حرم و دیگر معابد.

Ganjam منطقه جمع آوری Vijay Amruta Kulange روز یکشنبه گفت: هیچ معبد خواهد بود برای باز Jatra. “وجود خواهد داشت هیچ مرو Jatra. تنها یک کشیش خواهد شد و اجازه ورود به هر یک معبد برای انجام مراسم مذهبی.” قبلا معروف Chaitra جشنواره در تارا Tarini تپه حرم که جذب lakhs از جانبازان ممنوع شده است.

جمع آوری توصیه به شهروندان باقی می ماند در خانه های خود و استفاده از اجتماعی فاصله برای شکستن زنجیره ای از COVID-19 گسترش یافته است. به گفته وی برخورد جدی قانونی صورت خواهد بود آغاز در برابر متخلفان از مستند قوانین.

دولت تا به حال در مارس ممنوع ‘Danda ناتا” به عنوان نمایشنامه ” جنبش ممکن است به گسترش این بیماری است. اما چند ‘Danda ناتا’ نوازندگان بود به بازداشت نیروهای امنیتی در نقاط مختلف Ganjam منطقه برای گرفتن مذهبی.

هزاران نفر از جانبازان مورد استفاده برای جمع آوری در Danda کالی معابد در نقاط مختلف منطقه شاهد مرو Jatra نهایی آیین از Danda ناتا. این Mahavishub سانکرانتی است به نام مرو سانکرانتی توسط Danda ناتا شرکت کنندگان است.

یک گوری مراسم نشانه Jatra. Pata Bhokta رهبر هر Danda ناتا گروه تئاتر است که چشم بسته و آویزان وارونه بالای گودال آتش مقدس. او را لرزاند تا سه قطره خون از سقوط از سوراخهای بینی خود را به آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید