این Odisha دولت اتحاد گسترده همه مقررات در نیروی COVID-19 از 31 مارس تا آوریل 15, در حالی که ارائه یک انگیزه از ₹15000 برای هر فرد ثبت نام با دولت در آینده از خارج از کشور.

اوریسا دولت برای اولین بار در کشور به انجام این ابتکار منحصر به فرد آمد تا با پورتال آنلاین https://covid19.odisha.gov.in و تلفن رایگان شماره 104 اصرار مردم برای ثبت نام. این خارجی عودت خواهد شد که به mandatorily را افشا در مورد وضعیت سلامت خود را و سفر تاریخچه ظرف 24 ساعت پس از ورود.

همچنین به عنوان خوانده شده | Tamil Nadu دولت سفارشات تمام موسسات آموزشی و مراکز تئاتر تعطیل تا 31 مارس

حاکی از این است که ورود از کشورهای خارجی بود که منبع اصلی عفونت دولت گفت: انگیزه ای بود برای خانه تحت قرنطینه. 48 ساعته پنجره برای کسانی که وارد Odisha یا پس از 4 مارس آغاز شد و از صبح روز سه شنبه.

با توجه به دولت این کمک خواهد کرد که دولت در ردیابی افرادی که در حال حاضر در دولت حساس و موها آنها را در مورد خانه انزوا و نگه داشتن یک ساعت مچی بر سلامت خود نظارت موثر از وضعیت و توصیه های پزشکی.

دولت همچنین تهدید به اقدام قانونی علیه خارجی عودت یافت کتمان وضعیت سلامت خود را و سفر تاریخچه به زودی پس از اولین coronavirus مورد مثبت شناسایی شده در دولت است.

“در حال دریافت اطلاعات است که دانشگاه های خارجی تعطیل شده اند. دانش آموزان و حرفه ای در حال بازگشت به خانه. بحران در حال رفتن به تنها ضرب” گفت: دبیر کل Asit Tripathy.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“ثبت نام الزامی است به خاطر سلامت عمومی ایمنی. هیچ انتخاب وجود دارد. ما اجرای قرنطینه در کسانی که در حال حاضر در دولت است. اگر کسی نقض جهت بخش های مربوطه CrPC و IPC گرفته خواهد شد رجوع به” آقای Tripathy هشدار داد.

یکشنبه شب یک دانش آموز که از ایتالیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس. از طریق تماس با ردیابی آن پیدا شد که این دانشجو آمده بودند در تماس با 53 نفر از جمله اعضای خانواده و پزشک خصوصی و 76 co-مسافران در قطار او سفر کرده بود گفت: Subroto بگچی دولت رئیس سخنگو در COVID-19.

روز سه شنبه دور تازه ارزیابی انجام شد در یک محل Bhubaneswar که در آن دانشجو اقامت داشت.

دولت و کمیسیون انتخابات در حال حاضر به تعویق افتاد panchayat byelections برگزار می شود در 20 منطقه دو Zilla Parishad اعضای شش sarpanch و 84 جنگ-اعضای نوشته های برنامه ریزی شده برگزار می شود در مارس 24. دولت همچنین تحمیل قسمت 144 تحت CrPC در چند منطقه برای جلوگیری از جرم جمع آوری دینی و مذهبی و رویدادهای فرهنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی