همانطور که از ژوئن 13, 17, 695 نمایش و 1681 سواب آزمايشات انجام شده در 10 زندان مرکزی در ماهاراشترا و در بیشتر مدیر کل زندانها (ADGP) از آن 269 آزمایش مثبت 115 بهبود و چهار سالگی درگذشت به دادگاه عالی بمبئی مطلع شد در روز دوشنبه.

Sunil Ramanand, ADGP و بازرس کل زندانها در زمینه انطباق گزارش تعداد COVID-19 نفر در زندان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ماهاراشترا پانل تصمیم به انتشار 50 درصد زندانیان

پنج صفحه گزارش نشان داد در Yerwada زندان مرکزی در پونا 4466 نمایش فیلم انجام شد و یک زندانی کشته شدند. در تانه زندان مرکزی 4000 نمایش انجام شد 11 تست های گرد که دو مورد آزمایش مثبت و بهبود. چهار زندان کارکنان آزمایش مثبت بوده و درمان شد.

در اورنگبد مرکزی زندان 3318 نمایش انجام شد از 517 سواب 29 آزمایش مثبت و 14 کارکنان زندان بودند آزمایش مثبت و دو نفر از آنها درمان می شود. در سولاپور زندان مرکزی 377 نمایش فیلم انجام شد و سواب صورت گرفت که 62 مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت و دو درمان می شود.

همچنین به عنوان خوانده شده | زندان تبدیل به باغ زمستان از بیماری

در این گزارش شهرداری در کمیسیون و منطقه جمع مسئولین تعیین شده تحت اپیدمی بیماری های عمل و مدیریت بحران عمل می کنند. این دو مقامات مسئول از تمام منابع مورد نیاز برای مدیریت شیوع Covid-l9. علاوه بر این جمع شده اند قدرت تحت زندانها با قانون اعلام موقت زندان.

جمع آوری نیز رئیس هیئت بازدید کننده از هر زندان از ایالت ماهاراشترا (به جز بمبئی).در شیوع Covid – 19 در زندانها Superintendents بی درنگ به اطلاع این دو مقامات و به دنبال مداخله خود را مطابق با آخرین پروتکل.

آن بیشتر شده است که توده گرد و خاک تست بدون علامت زندانیان زندان ممکن است انجام شود تا ابراز اطمینان از قرنطینه تسهیلات داده شده توسط شهرداری کمیسر/جمع آوری به عنوان بسیاری از زندانها در کشور به سر می برند.

تانه زندان مرکزی این است که به شدت به سر می برند. سرپرست درخواست جمع آوری تانه به باز کردن یک به طور موقت از زندان. اما هیچ موقت به زندان باز شده است که هنوز رتبهدهی نشده است.

نامه مورخ 14 ژوئن صادر شده توسط ADG زندانها مجاز Superintendents اضافی برای خرید تلفن همراه با توجه به اجرای بخشنامه مورخ 12 فوریه 2019 به موجب آن زندانیان را قادر به تعامل گسترده تر با خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی