COVID-19: بازی آنلاین نشان می دهد ‘Sumakka فوق العاده 4’ به مخاطبان کرک کردن

این COVID-19 همه گیر ممکن است نگه داشته تلویزیون, هنرمندان دور از عکسبرداری اما آن را متوقف کرده و آنها را از ایجاد نشان می دهد از خانه های خود. در 18 آوریل در ساعت 5 بعد از ظهر تلویزیون میزبان Suma به ارمغان می آورد یک بازی نشان می دهد Sumakka فوق العاده 4, در کانال YouTube خود Sumakka. Suma دون او سرگرم کننده آواتار به عنوان میزبان و چهار مجریان — Pradeep Machiraju, راوی, Anasuya Bharadwaj و Rashmi Gautam نیز عضویت خود را با قصد برطرف کردن اندوه از انزوا و مخاطب را به خنده. “بازی را نشان می دهد شرکت کنندگان با هم در یک استودیو. به دلیل مستند همه ما در مکان های مختلف و شات هر بیت از خانه ما,” او می گوید: با اضافه کردن این است که یک گام برای شکستن یکنواختی. “هنگامی که یک سفر در همان جاده در همه زمان ها تفکر می تواند تبدیل به خسته کننده است. خلاقیت ظهور با ایده های جدید. این مستند یک زمان برای مردم به باز کردن خود را پنهان خلاقیت می گوید:” Suma.

Pradeep Machiraju in a screengrab from the show

Pradeep Machiraju در screengrab از نمایش

در طول مستند Suma کودکان اختیار داشت دوربین برای یوتیوب نشان می دهد. در قسمت شات در یک تلفن همراه با پسرش, Suma نقش سه شخصیت. او آگاه است که Sumakka فوق العاده 4 کشته شد توسط دخترش. “من می خواستم برای نگه داشتن افراد درگیر با هر چه منابع حداقل من تا به حال در خانه. زمانی که پزشکان بهداشت و درمان کارگران و پرستاران پس اختصاصی در مشاغل چرا ما هنرمندان ایجاد چیزی برای آرامش مردم ذهن در مستند.”

او conceptualised نشان می دهد پس از تماشای خانوادگی, فیلم کوتاه ساخته شده تقریبا همه بالا ستاره فیلم هند میباشد. “من تعجب که چگونه شگفت انگیز آن خواهد بود برای ایجاد یک بازی نشان می دهد با شرکت کنندگان در تیراندازی خود را در داخل خانه. قطعات کوچک اسکریپت هستند اما هر آنچه که خود به خود پدید آمده بود نیز اضافه شده است. سردبیر در کار تعمیر و مخلوط کردن ما بیت است.”

بسیاری از تلویزیون ستاره ها نام خانواده و این فرصت را برای مخاطبان به ارتباط مجدد با آنها. “این هرگز اتفاق افتاده است که مخاطبان دور شد از ما برای یک مدت زمان طولانی. تماشای ما روزانه آنها را به یاد خانواده خود را.”

پولی سود که این تیم از دریافت این ویدئو برای شش ماه آینده را به COVID-19 شود. Suma سهام “ما انجام داده اند ما کمی برای کسانی که در نیاز من نمی خواهید به صبر کنید تا من دریافت پول از این ویدئو. من خواهد بود با انتشار پول از حساب شخصی من و بعد ببینید که چه ما می تواند جمع آوری. این بحران به پایان خواهد رسید در این دو ماه به عنوان وجود خواهد داشت یک اثر موج دار شدن و مردم هنوز هم نیاز به پول برای مواد غذایی و نیازهای اساسی. ما مشتاقانه منتظر برای کمک به در آینده نیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>