COVID-19: فقط اخبار مثبت با Atul Khatri

اگر نه برای این مستند اشاره کرد امینی کمدین Atul Khatri شده اند که در 16 شهر تور در آمریکا لغو ایالات متحده خود را در تور بود و به دنبال آن لغو همه خود را نشان می دهد در هند. “من به معنای واقعی کلمه در یک مستند وضعیت پست هولی. من به وضوح عصبانی و نگران وضعیت کل اما وجود دارد هیچ چیز را ما می توانیم در مورد آن انجام دهد. این مستند برای خود ما خوب است; این کمک خواهد کرد که ما صرفه جویی در زندگی جمعی می گوید:” Atul.

به عنوان اخبار از COVID-19 گسترش همه که یکی می تواند به تماشا و شنیدن در تلویزیون در تمام طول روز جدید بود در مورد کوروناویروس — افزایش در تعداد موارد نفرت و وحشت. “این اولین پاندمی مستند و امیدوارم این جهان را می بیند هرگز یکی دیگر. من دعا می کنم این وضعیت می آید هرگز دوباره. مانند بسیاری از دیگران, من بیش از حد خسته شده بود از تمام اخبار منفی. ما در حال حاضر در یک وضعیت بد ما بیشتر نیاز ندارد خبر بد. بنابراین من تصمیم به نگاه تنها اخبار مثبت می گوید:” Atul.

رویکرد متعادل

به زودی پس از هولی در مارس 11, Atul خود را آغاز کرد تنها اخبار مثبت در YouTube, Facebook و Instagram دستگیره با تمرکز بر روی اخبار مثبت و به تشویق و کمک به مردم نگاه در سمت روشن. در 31 قسمت از خود شخصی, اخبار, تحویل, Atul توصیه می کند افراد در چرا ما نباید ذخیره کردن و یا افراط در وحشت خرید اهمیت مطیع مستند قاعده خوب تلاش های بهداشت عمومی بهداشت کارگران و پلیس در سراسر کشور و از همه مهمتر “نیاز به ایران به عنوان یک کشور برای مبارزه با این بیماری همه گیر”.

بدون sermonising یا منفی با استفاده از شرایط Atul شده است قادر به کسب مقدار زیادی از تشویق از بینندگان در سراسر سن گروه. “من هم تصمیم گرفت برای جلوگیری از فحش دادن کلمات از آنجا که بسیاری از بینندگان فرزندان جوان است . Theyare بیشترین تاثیر را از آنجا که آنها مجبور به باقی می ماند در داخل خانه. من هم می توانم در یک مقدار زیادی از برنامه ریزی و برنامه نویسی به مطمئن شوید که محتوا تا به تاریخ. به دنبال این است که با کشیدن از تمام غرفه های من در طول سال ها جمع آوری” می خندد Atul.

در 10 دقیقه-فیلم Atul است که گاهی اوقات دیده می شود در لباس سوپرمن گاهی اوقات در یک ساحل بدن (تی شرت) و گاهی حلق آویز کردن خود را از بالکن به عنوان اگر انجام یک مرحله عملکرد (بدون مخاطب از سراسر کوچه و خیابان خود را). “که من آن را در بعد از ظهر زمانی که همه در حال چرت زدن. من نمی خواهم همسایگان من فکر می کنم من یک نپرداخته است,” او می خندد.

تخیل می داند که هیچ پایان

تاجر-تبدیل-کمدین همچنین به شخصی قطعات خود را از دوران کودکی و روز جوان برای ارتباط بهتر با مخاطبان جوان برای آنها رسانه های اجتماعی تنها منبع اخبار. “من آن را یک نقطه به نکاتی در بهداشت روانی از خواهر Dr Anjali Chhabria که بالينی روانپزشک و دختر Dr دیا Khatri که یک روانشناس بالینی,” او اضافه می کند. در 30 قسمت او با تاکید بر نیاز به استفاده از یک جدول برای WFH. “لطفا با استفاده از تخت به خواب و انجام “jhik jhik jhik” تنها” او نشان می دهد. او خود را به پایان رسید, اخبار جلسه با تصویری از میمون ها با در نظر گرفتن شیب در یک آپارتمان ، برای 31st, قسمت, Atul تاکید بر آموزش و تجربه و صحبت در مورد بسیاری از آنلاین دوره های آموزشی رایگان می تواند یکی از ثبت نام به. او همچنین به دادگاه تجدید نظر به طرفداران خود برای کمک به یک زن 65 ساله کشاورز که سوار از تامیل نادو به ماه با همسر خود را بر روی یک دوچرخه به ارائه درمان سرطان ،

COVID-19: Only positive news with Atul Khatri

Atul می گوید این مهم است برای حفظ یک روال در طول مستند به خصوص برای یک مجری مانند او. او به نظر می رسد به جلو به آماده سازی بر روی صفحه نمایش خود را از اتاق نشیمن/ اتاق خواب/بالکن. “من اصلاح هر روز جایگزین برای صفحه نمایش نگاه,” او می خندد.

او برای زنده نشان می دهد در Instagram و Facebook? “من فکر نمی کنم که کار خوبی برای امینی کمدین. بر خلاف دیگر هنرمندان ما نیاز به ارضاء فوری به کار ما جوک و حضور به مرحله. زندگی در رسانه های اجتماعی هستند خوب متوسط اما من نه برای آن است.”

جدا از صرف وقت با کیفیت در این مستند به او کمک کرد در هر حال ؟ “بله. من آموخته ویرایش ویدئو. با کمک از یک دوست من دانلود برنامه و تجربه. در حال حاضر من ویرایش فیلم های خود را; من هرگز فکر نمی کردم من همیشه این کار را در خود می گوید:” Atul که دوست دارد برای حفظ خود اسکریپت به جای خواندن آن از کاغذ است.

او تا کنون در نظر گرفتن انجام یک عملکرد واقعی خود را از بالکن? “اگر من انجام همسایگان من قطعا فکر می کنم من باید آن را از دست داد,” او می خندد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>