COVID-19 شیوع به آمار جهانی رشد اما باید محدود تاثیر در هند: RBI فرماندار

این COVID-19 شیوع را محدود تاثیر در هند, اما تولید ناخالص داخلی جهانی و تجارت قطعا تحت تاثیر قرار به دلیل حجم زیادی از اقتصاد چین RBI فرماندار Shaktikanta دس گفته است.

و تنها چند بخش در هند به احتمال زیاد برای دیدن اختلال و جایگزین در حال کاوش برای غلبه بر این مسائل است.

ویروس کشنده به ارمغان آورده است بخش بزرگی از چین در مقام دوم جهان اقتصاد به وقفه و تاثیر آن احساس شده است و در صنایع. هند دارویی و الکترونیک بخشهای تولیدی وابسته به چین برای ورودی و آنها ممکن است نهفته آقای Das گفت PTI در مصاحبه ای در اینجا.

“این است که قطعا یک موضوع که باید از نزدیک تحت نظارت توسط سیاستگذاران چه در هند و یا هر کشور دیگر. هر policymaker و قدرت پولی باید نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک” او گفت:.

یک مشکل مشابه شاید در یک مقیاس پایین تر رخ داده است آخرین بار در طول شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2003 او گفت:, و اضافه کرد که اقتصاد چین تا به حال آهسته در حدود 1% در آن زمان.

در زمان شیوع سارس در چین شد ششمین اقتصاد و اختصاص تنها 4.2 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان. غول های آسیایی است که در حال حاضر جهان را که دومین اقتصاد, حسابداری برای 16.3 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی. بنابراین هر گونه رکود در اقتصاد چین را تحت تاثیر اقتصاد جهانی, او گفت:.

RBI فرماندار گفت: COVID-19 شیوع به نظر می رسد بزرگتر از شیوع سارس. علاوه بر این, این بار سهم چین در تولید ناخالص داخلی جهان و تجارت جهانی بسیار بالاتر است. “از این رو این ویروس شیوع قطعا تاثیر در تولید ناخالص جهانی و تجارت جهانی” او گفت:, و اضافه کرد که هر عمده اقتصاد امروز باید بسیار مراقب باشید.

چین مهم شریک تجاری هند و سیاستگذاران هر دو در دولت های مختلف و مقامات پولی در حال نگه داشتن چشم در این تحولات که در حال وقوع است.

“اگر مقامات چینی هستند قادر به مهار این مشکل تاثیر بر اقتصاد جهانی و در هند خواهد بود حداقل رسانده” آقای Das گفت.

در مورد تاثیر در هند گفت: در بخش دارویی منابع مواد خام از چین است. “بسیاری از بزرگتر شرکت های دارویی با توجه به اطلاعاتی که ما همیشه نگه داشتن سهام برای سه تا چهار ماه. آنها باید قادر به مدیریت. همچنین کسانی که استان از جایی که این ميانجی دارویی منابع نشده اند تحت تاثیر شیوع ویروس. بنابراین انتظار آن است که عرضه مواد اولیه دارویی خواهد شد,” او گفت:.

الکترونیک بخش تولید در کشور نیز وابسته به چین برای محصولات خود از جمله گوشی های تلفن همراه و تلویزیون. “وجود دارد آن است که مهم است که تولید کنندگان ما قادر به توسعه مکان های جایگزین به منبع این مواد خام”.

“من فکر می کنم شواهد وجود دارد که تولید کنندگان ما در حال حاضر در حال بحث با دیگر کشورها در منطقه آسیا است. اگر آنها قادر به سرعت دسترسی به مواد خام از این کشورها پس از آن مشکل برای تولید کنندگان ما را نیز شامل شود,” او گفت:.

او گفت: این موضوع مهم باید بررسی شود در حال حاضر این است که چگونه به سرعت مقامات چینی هستند قادر به مهار این مشکل است. برای هند گفت: نکته مهم به تماشای چگونه به سرعت تولید کنندگان قادر به دسترسی به منابع جایگزین.

هند-صادرات سنگ آهن به چین است و این می تواند نهفته است. “اما در اقتصاد چیزی منفی در یک محل همیشه در نتیجه چیزی مثبت در جای دیگر. بنابراین اگر سنگ آهن-صادرات نهفته و سپس شاید تامین مواد اولیه به ما محلی داخلی جراحی تولید کنندگان خواهد شد در هزینه ها کاهش می یابد. از این رو هزینه های خود را از تولید ممکن است.”

آقای داس گفت: COVID-19 شیوع یک فاجعه انسانی و تمرکز باید بر روی حاوی ویروس است.

تولید ناخالص داخلی چین افزایش یافته است به طور چشمگیری از شیوع سارس در سال 2003. در سال 2002 در چین کمک 23 درصد به تولید ناخالص داخلی جهان رشد, در حالی که در سال 2019 از چین کمک حدود 38 درصد به رشد است.

در ضمن مرگ و میر از این COVID-19 اپیدمی در چین عبور کرده 2000-علامت گذاری به عنوان از شنبه با مرگ 136 بیشتر مردم در حالی که به طور کلی مورد تأیید صعود به 74,185, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>