COVID-19 همه گیر می تواند هزینه میلیون ها شغل در صنعت گردشگری جهانی: سازمان ملل متحد بدن

میلیون ها شغل در صنعت گردشگری جهانی می تواند از دست رفته با توجه به COVID-19 همه گیر است که نهفته سفر شبیه هیچ دیگر رویداد در تاریخ و ناشی از 96 درصد از تمام مقصد در سراسر جهان را به شما معرفی محدودیت در واکنش به شیوع جهانی گردشگری سازمان (UNWTO) گفته است.

در طول سال های اخیر به عنوان سازمان ملل متحد تخصصی آژانس جهانگردی UNWTO شده است به طور منظم نظارت بر تسهیل سفر و رعایت مداوم روند به سمت باز بودن بیشتر.

همچنین بخوانید: COVID-19 | Post-همه گیر هند بخش گردشگری خیره در 70% از دست دادن شغل

اما COVID-19 به طور چشمگیری قطع این UNWTO گفت: در یک گزارش جدید.

تقریبا تمام مقصد جهانی را به اعمال محدودیت در سفر از ژانویه سال 2020 از جمله ممنوعیت کامل در تمام سفر آنها به عنوان کار برای جلوگیری از همه گیر آن اشاره کرد.

“با توجه به تحقیقات انجام شده برای این گزارش جدید که از مارس 6, 96 درصد از تمام مقصد در سراسر جهان معرفی شده اند محدودیت های مسافرتی در پاسخ به این بیماری همه گیر. حدود 90 مقصد را به طور کامل و یا جزئی بسته مرزهای خود را به روی گردشگران, در حالی که بیشتر از 44 بسته به برخی گردشگران بسته به کشور مبدا ،

“COVID-19 نهفته است, سفر و گردشگری, شبیه هیچ دیگر رویداد قبل از اینکه در تاریخ است. دولت قرار داده اند بهداشت عمومی اول و معرفی کامل و یا جزئی محدودیت در سفر.

“با گردشگری در حالت تعلیق مزایای این بخش به ارمغان می آورد در معرض خطر هستند: میلیون ها شغل می تواند از دست رفته و پیشرفت در زمینه برابری و رشد اقتصادی پایدار می تواند نورد بازگشت” UNWTO دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت.

UNWTO به نام در همه دولت ها به طور مداوم بررسی محدودیت های مسافرتی و سهولت و یا آنها را بلند به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

UNWTO جهان بررسی نشان می دهد که جهانی مناطق تا حد زیادی سازگار در پاسخ به COVID-19.

در آفریقا و آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه 100 درصد از مقصد به تصویب رسید COVID-19-مربوط به محدودیت از ژانویه سال 2020 است. در آمریکا و 92 درصد از مقصد گرفته اند مراحل مشابه در حالی که در اروپا این نسبت است 93% است.

تحلیل شناسایی چهار نوع اصلی از اقدامات محدود یعنی کامل و یا جزئی از بسته شدن مرزها به گردشگران مقصد خاص محدودیت های مسافرتی کل و یا جزئی تعلیق پروازها و اقدامات مختلف از جمله الزامات مورد نیاز برای قرنطینه و یا خود انزوا پزشکی گواهی ابطال و یا تعلیق از صدور ویزا.

آن گفت: در بسیاری از موارد مقصد در حال حاضر به تنظیم خود اقدامات محدود کننده به وضعیت تکامل یافته است. UNWTO ادامه خواهد داد تا به طور منظم پیگیری و تجزیه و تحلیل تکامل از محدودیت های مسافرتی در تلاش برای به طور موثر پشتیبانی مسئول بلکه به موقع بهبود صنعت گردشگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>