این COVID-19 همه گیر خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش بیکاری جهانی می روم تا 25 میلیون بیشتر مردم از کار و به طور چشمگیری بریده بریده کارگران درآمد, سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفت.

سازمان بین المللی کار هشدار داده است که اقتصادی و نیروی کار بحران برانگیخته توسط coronavirus را “گسترده اثرات در بازار کار نتایج”. “این است که دیگر جهانی بهداشت از بحران است همچنین عمده بازار کار و بحران اقتصادی است که با داشتن یک تاثیر عظیمی بر مردم” ILO رئیس گای رایدر در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | وزارت امور خارجه خط تلفن شماره COVID-19

این آژانس سازمان ملل متحد را مطالعه پیشنهاد جهان باید آماده برای دیدن یک “افزایش قابل توجهی در نرخ بیکاری و بیکاری در پی virus”.

ارائه سناریو های مختلف بسته به اینکه چگونه به سرعت و با چه سطح از هماهنگی دولت واکنش نشان می دهند آن را یافت که حتی در بهترین سناریو 5.3 میلیون نفر بیشتر می تواند به مقابله با بیکاری است. در پایان بالا در ضمن 24.7 میلیون بیشتر تبدیل خواهد شد و بیکاری در بالای 188 میلیون ثبت نام به عنوان بیکار در سال 2019.

همچنین بخوانید: Data | COVID-19 مرگبارترین برای سالمندان

“با مقایسه این 2008-9 بحران مالی جهانی افزایش بیکاری جهانی با 22 میلیون” ILO گفت.

آن هشدار داد که “بیکاری نیز انتظار می رود افزایش در مقیاس بزرگ به عنوان پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس ترجمه به کاهش ساعات کار و حقوق و دستمزد.”

$3.4 تریلیون دلار در درآمد از دست رفته?

خود اشتغالی در کشورهای در حال توسعه که اغلب در خدمت به کوسن تاثیر اقتصادی تغییرات ممکن است انجام این کار در این زمان با توجه به محدودیت های شدید قرار می گیرد در حرکت افراد و کالاها.

کاهش دسترسی به محل کار را نیز به معنای “بزرگ درآمد و زیان برای کارگران” ILO گفت.

“این مطالعه برآورد این به عنوان بین $860 میلیارد و $3.4 تریلیون دلار در پایان سال 2020” این گفت و هشدار داد که “این ترجمه به سقوط در مصرف کالا و خدمات به نوبه خود تاثیر چشم انداز برای کسب و کار و اقتصاد است.”

همچنین بخوانید: Coronavirus | جهان چنگ زدن با ‘یک بار-در-100-سال’ حدت

تعداد افرادی که در فقر زندگی می کنند با وجود برگزاری یک یا چند شغل را نیز افزایش قابل توجهی مطالعه گفت: برآورد که بین 8.8 و 35 میلیون نفر بیشتر اضافه خواهد شد به صفوف این کار ضعیف است.

“فشار بر درآمد ناشی از کاهش فعالیت های اقتصادی را نابود کارگران به نزدیک یا زیر خط فقر” می گفت.

سازمان بین المللی کار خواستار فوری در مقیاس بزرگ و اقدامات هماهنگ براي حفاظت از کارگران در محل کار تحریک اقتصاد و اشتغال و حمایت از مشاغل و درآمد از جمله از طریق حمایت اجتماعی پرداخت می شود ترک و دیگر یارانه.

این سازمان با اشاره به این که برخی از گروه ها خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر شغل بحران از جمله جوانان, مسن, کارگران, زنان و مهاجران در راه است که می تواند به افزایش در حال حاضر افزایش نابرابری.

“در سال 2008 در جهان معرفی شده جبهه متحد به آدرس عواقب ناشی از بحران مالی جهانی و بدترین برطرف شد” آقای رایدر اشاره کرد.

“ما نیاز به این نوع از رهبری و حل و فصل در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی