COVID-19: مسافران از ایتالیا, ایران, بیش از حد خواهد شد به نمایش در می گوید DGCA

حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA گفت: همه مسافران از ایتالیا و ایران را تحت حرارتی غربالگری برای رمان coronavirus ساعت پس از آنکه دولت اعلام کرد دو تازه موارد مثبت با داشتن یک سفر اخیر تاریخ این کشور اروپایی است.

مسافران از 10 کشور چین, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی و تایلند و سنگاپور و نپال و اندونزی ویتنام و مالزی— در حال حاضر در حال نمایش در فرودگاه.

این DGCA اظهار داشت: در یک دایره در دوشنبه “به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 (رمان coronavirus 2019) بیماری در هند از آن شده است تصمیم به گسترش جهانی غربالگری از همه مسافران پس از رسیدن در پرواز از ایتالیا و ایران.”

دو تازه موارد از رمان coronavirus— یکی در هند و دیگری در Telangana— گزارش شده در هند در نظر گرفتن تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای تنفسی ویروس در این کشور به پنج تا کنون اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

فرد آلوده از دهلی نو به تازگی در سفر به ایتالیا, در حالی که دیگر بیمار از Telangana حال سفر به دبی, اتحادیه, وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت:, و اضافه کرد که دولت به شدت شب زنده داری و تلاش برای شناسایی و جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است که کشته 2,912 مردم در چین است.

این گسترش به حداقل 58 کشور با توجه به که وضعیت گزارش.

ایران گزارش کرده است 978 موارد تایید شده از ویروس جدید با 54 و میر ناشی از این بیماری باعث به نام COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>