COVID-19 | قرنطینه مسافران کشتی کروز شروع پیاده در ژاپن

مسافران ویروس-آمار کروز کشتی لنگر در نزدیکی توکیو شروع پیاده در فوریه 19, پخش عمومی NHK گفت: پس از بحث برانگیز دو هفته قرنطینه که دیدم بیش از 500 نفر مبتلا به کروناویروس جدید منشاء آن در چین است.

الماس شاهزاده خانم توسط کارناوال پارسیان قرنطینه شده در بندر یوکوهاما از فوریه 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

بیش از 540 نفر آلوده شده با این ویروس در بوش که در اصل انجام برخی از 3,700 مسافران و خدمه. بسیاری از کسانی که آلوده شده اند انتقال به بيمارستان ، حدود نیمی از مسافران هستند ،

همچنین بخوانید: ارائه خواهد شد همه ممکن است کمک به سرخپوستان در کشتی کروز برای بازگشت به خانه و می گوید سفارت هند

ژاپن که رتبه دوم در جهان پس از چین در تعداد تایید ویروس موارد آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به کشتی کروز قرنطینه اگر چه مقامات دولتی بالا را در دفاع از قرنطینه و پردازنده تست عملیات.

حدود 500 نفر از مردم انتظار می رود به پیاده شروع چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: با تمامی مراحل تکمیل شده توسط جمعه. با برخی از مسافران برنامه ریزی برای اقامت در کشتی معلوم بود که قرنطینه خواهد شد.

ایالات متحده تخلیه بیش از 300 اتباع روز دوشنبه در دو چارتر پرواز و شش کره جنوبی و یک همسر ژاپنی پرواز به کره جنوبی صبح روز چهارشنبه در یک پرواز اجاره.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: وجود 220 استرالیایی در هیئت مدیره. در مجموع 169 استرالیایی خواهد بود تخلیه 36 باید coronavirus و باقی خواهد ماند در کشتی و 15 را انتخاب کرده اند به ماندن پردازنده. کسانی که تخلیه خواهد شد, پرواز به داروین که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

همچنین بخوانید: سرخپوستان در الماس شاهزاده پاسخ خوبی به درمان می گوید سفارت

یک مسافر استرالیا گفت: استرالیا گفته شده بود آنها خواهد بود قبل از شروع نمایش در صبح روز چهارشنبه و به توکیو فرودگاه هاندا در شب برای یک انتظار خروج زود پنج شنبه.

“آنها به ما گفت برای بسته بندی آب و هوای گرم لباس برای دو هفته در داروین اما چه کسی خواهد شد که پس از یک سفر دریایی در زمستان” مسافر ویکی Presland گفت: عصر ایران.

یک کاپیتان را اعلام بوش گفت که دلار هنگ کنگ مسافران نیز تخلیه بیش از 24 ساعت آینده و با توجه به اطلاعات دریافت کانادا پرواز چارتر می رسند در صبح روز جمعه.

ایتالیا و تایوان نیز در حال آماده شدن برای تخلیه اتباع خود.

علاوه بر کسانی که در بوش کروز و عودت به خانه آورد از چین در شهر ووهان این کانون بیماری در حدود 60 مورد از عفونت داخلی تایید شده است در ژاپن از جمله 22 در توکیو با توجه به NHK پخش عمومی. در میان نگرانی ها در مورد اقتصاد قرارداد گسترش ویروس باعث شده است تا توکیو به محدود کردن اندازه از مجامع عمومی و برخی از شرکت ها در حال گفتن کارکنان به محل کار از خانه.

گسترش ویروس نیز نگرانی در مورد چشم انداز برای توکیو 2020 المپیک مجموعه ای برای شروع در جولای 24, اگر چه برگزارکنندگان اند وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای لغو بازی های تابستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>