COVID-19 | ما را نجات دهد, می گویند سرخپوستان گیر در ایران در کانون قم

این ادعا که تعدادی از سرخپوستان در ایران هستند مواجه شدید مشکلات یک گروه از زائران از کشمیر و کرگیل مردم خواست تا به مداخله فوری از دولت است.

ندیم Yaqoob حسین Bhat کشمیر را Budgam چپ با یک تیم از 33 زائران شیعه در ژانویه 31 به دیدار عراق و ایران است اما در حال حاضر گیر بدون غذا و پول در ایران و قم. این تیم در بازدید از زیارتگاه امام حسین (ع) بی بی زینب و امام علی در عراق و سوریه قبل از رسیدن به قم به عنوان شهر شناخته شد کانون COVID-19 بحران در ایران باعث لغو پروازهای ایران به هند است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

پس از 16 روز آقای Bhat می گوید که او در آستانه فروپاشی روانی. “ایران سرکوب در اورژانس و در قم به خصوص وجود دارد بسیاری از اقدامات سخت اما بزرگترین نگرانی ما این است که دیگر ما در اینجا بیشتر است و این فرصتی است که همه ما می تواند به سقوط بیمار اگر چپ در اینجا دیگر هیچ. ما می ترسند و پول ندارند. ما در حال به خطر انداختن سلامت خود ما و اگر ما سقوط بیمار و سپس وجود دارد هیچ حوزه درمان در اینجا وجود دارد این است که هیچ فضایی در ایران در بیمارستان ها که در حال تاخت و تاز کردن خود را با بیماران” گفت: آقای Bhat نقاشی ملال انگیز عکس.

آقای Bhat یک رهبر تیم از یک گروه بزرگی از زائران که انجام مکرر تورهای به نجف, کربلا, مشهد, قم و دیگر اماکن مقدس در غرب آسیا است. تعداد زائران گیر در قم از کشمیر لاداخ و کارگل در حدود 850 با توجه به او. اصغر علی رهبر تیم از گروه دیگری از زائران از کارگل در میان کسانی که در حال تلاش برای کنترل وضعیت بدتر شدن است.

“ما قادر به دریافت مواد غذایی به عنوان رستوران ها بسته اند و هتل ها هستند و درخواست ما برای دریافت کردن اما ما کجا رفتن ؟ ما درخواست دولت هند به فوریت کمک به ما گفت:” اصغر علی صحبت کند.

جزئیات: ویروس و میر در ایران و صعود به عنوان مستندات تعمیق سراسر Middleast

حجاج گفت: بسیاری وجود دارد که در میان آنها که مسن هستند و نیاز به دارو به طور منظم به دلیل دیابت و دیگر اختلالات اما در حال گرفتن آنها را به عنوان آنها انجام شده سهام به گذشته تا ژانویه 31 و ایران تاکید کرد زمینه های پزشکی است که قادر به مقابله با هر گونه تقاضای اضافی. زائران رسیده اند به کشمیری رهبر عمران رضا انصاری است که بسیج منابع برای کمک به سرخپوستان در قم. با در نظر گرفتن مشکلاتی که زائران روبرو هستند در قم, Anjuman E-صاحب زمان از کرگیل است به دادگاه تجدید نظر به دولت هند برای کمک به آنها را با داروهای که برخی از آنها نیاز به و تخلیه آنها به هند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“اگر سفارت هند گسترش آن کمک به دست مردم بر روی زمین می توانید استخدام دو محل که در آن ما می توانیم خانه کل گروه از زائران و اقدامات لازم بلافاصله برای کمک به هر کسی که می تواند بیمار گفت:” آقای انصاری است که دبیر کل از همه جامو و کشمیر شیعه ارتباط است. یکی دیگر از زائران رهن صاحب کشمیر گفت که ایران تدابیر کنترل آنها حتی پیدا کردن آن دشوار است برای هماهنگی ضروری جنبش در داخل گروه وجود دارد به عنوان یک کل بان کی مون در جلسات و تجمعات.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

هند اجازه داده است یک تعداد محدودی از پروازهای تجاری برای تخلیه اتباع خود از ایران اما زائران ادعا می کنند که دولت کند بوده است. مقامات هندو به صحبت کرد گفت: هند اعلام موقعیت است که آن را نمی خواهد تخلیه کسانی که در بر داشت به مثبت در تست انجام شده توسط هند تیم پزشکی و قرنطینه تسهیلات همراه با مراقبت های لازم می تواند تضمین سفارت در تهران.

اما آقای اصغر ادعا کرده است که آنها در حال گرفتن به موقع بازخورد از هند ماموریت با توجه به نیازهای خود. هندو رسیده به سفارت هند برای پاسخ به اتهامات اما مقامات کاهش یافته است به نظر. در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در دوشنبه Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت و درمان نیز کاهش یافته است به استادانه درست شده این برنامه برای کمک به سرخپوستان گفت: این موضوع است که با هماهنگی وزارت امور خارجی. زائران ناراحت هستند که آنها تا به حال بلیط معتبر است اما از دست رفته پرواز آنها لغو شد.

“ما از پول زد و در حال حاضر ما در حال ادغام در منابع است. چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود درمان ما در یک سرزمین خارجی اگر ما بیمار میشویم. در کرگیل ما بسیار وطن پرست و ما باید مبارزه را به عنوان بخشی از لاداخ پیشاهنگی در طول جنگ کارگیل اما در حال حاضر کشور ما را رها کرده است به ما گفت:” آقای علی گریه کند. از نظر بدتر شدن بحران, حمید Arabnejad بالا افسر Mahan Air نوشته است نامه ای به نخست وزیر نارندرا پیشنهاد به پرواز در همه سرخپوستان از جمله زائران قم بدون ملاحظات تجاری به هند به عنوان یک “انسان دوستانه ابتکار”. در این نامه همچنین استدلال می کند که هند حمل شده اند و تمایلی به پرواز به ایران به دلیل تحریم های ایالات متحده.

زائران در قم در حال یک بخشی از یک گروه بزرگی از سرخپوستان گیر در ایران از جمله حدود 5000 اتباع زندگی می کنند که در تهران و بندر عباس و ماهان هوا را عبور رایگان است که برای کل جامعه به عنوان هر نامه ای از آقای Arabnejad. آقای انصاری گفت: 44 نفر نیز در گیر در تهران است که در حالت مستند و مقررات منع رفت و آمد مکرر. “آنها وارد تهران از کیش در روز دوشنبه و ما باید آنها را فرستاده مقداری پول به مراقبت فوری نیاز دارد. نیاز ساعت است که سخاوتمندانه کمک های رسمی از هند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر