COVID-19 | شش کشور از جمله چین بیرون بکشد تیراندازی جام جهانی در دهلی نو

این رمان coronavirus (COVID-19) شیوع وادار به شش کشور از جمله بیماری کشنده را epicentre چین به خروج از ماه آینده تیراندازی جام جهانی ملی تفنگ انجمن هند (NRAI) نازل شده در روز چهارشنبه.

ISSF جام جهانی زنجان برگزار می شود از مارس 15 تا 26 در Karni سینگ محدوده عکسبرداری در اینجا.

“کشورهایی بودند که آینده شد اما به دلیل COVID-19 شیوع ملی خود سیاست های دیکته می کند که آنها می توانند نمی آیند” NRAI جمهور Raninder سینگ گفت presspersons.

توضیح داد | که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus?

“چین گرفته یک تصمیم عاقلانه خود به خود به عنوان یک ملت است. آنها نمی خواهند به دیگران را آلوده و از این رو نمی خواهد سفر. تایوان که دارای قفل کردن کل جزیره هنگ کنگ, ماکائو, کره شمالی و ترکمنستان نیز حمایت می شود به دلیل سیاست های ملی” وی افزود: با اشاره به مسافرت داخلی محدودیت های اعمال شده توسط دولت های این کشورها است.

اوایل این ماه دولت هند حاضر به اعطای ویزا به چینی, grapplers برای کشتی قهرمانی برگزار می شود در اینجا با توجه به بیماری که نشات گرفته از ووهان است و کشته شدن بیش از 2,600 و آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان.

این NRAI رئیس همچنین اطلاع داد که پاکستان را نیز نمی توان رقابت در این رویداد به عنوان کشور در بورس مشغول هستند familiarising خود را با یک مربی جدید.

بیماری همه گیر در مقابل همه گیر? واژه نامه اصطلاحات برای شیوع ویروس

“آیا اتصال آخرین زمان به این زمان است. پاکستان از آینده هرگز. آنها دو ورزشکار که واجد شرایط برای تپانچه حوادث برای بازی های المپیک توکیو,” او گفت با اشاره به انکار ویزا به پاکستان بورس در سال گذشته در جام جهانی.

“همکار من آقای جاوید لدهی [پاکستان تیراندازی فدراسیون معاون اجرایی رئیس جمهور] به من اطلاع داد که” ما مربی در آلمان است که تنها در دسترس در آن زمان و ما بورس را بسیار به جای قطار با او را برای المپیک حوادث از شرکت در جام جهانی,'” آقای سینگ اضافه شده است.

در سال گذشته کمیته بین المللی المپیک (IOC) به حال تعلیق هندی تمام برنامه های کاربردی به میزبانی رویدادهای بین المللی پس از دو پاکستانی بورس محروم بودند ویزا برای رقابت در جام جهانی برگزار می شود.

تحریم بود و بعد برداشته پس از اطمینان از این وزارت ورزش است که مسائل سیاسی را در این راه از اعطای ویزا به شرکت ورزشکاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>