COVID-19: #SOCIALIndoors آورد یک میزبان از هنرمندان برای انجام زندگی می کنند

اصرار هند برای اقامت در داخل خانه #SOCIALIndoors بازگشته است با یک بسته بندی خط به بالا از هنرمندان. تلاش خود را برای تعامل با مردم در داخل خانه ماندن و دست برداشتن از پله های اجتماعی است که حصول اطمینان از یک جریان ثابت از سرگرمی است. مواد غذایی و آشامیدنی با نام تجاری است teaming تا با برخی از جالب نامها در صنعت موسیقی برای یک مجموعه زنده در Facebook و Instagram. #SOCIALIndoors یک شهری پاتوق که طراحی شده برای شما را به صورت آفلاین در حالی که باقی مانده متصل شده یک دوم خانه, محل کار و پاتوق — همه پیچیده شده در یک.

خط به بالا برای این هفته برای #SOCIALIndoors شروع می شود که از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد خود را در Facebook و Instagram page @socialoffline به شرح زیر است:

مارس 15: DJ/تولید کننده CHRMS این پوستر پسر از chillwave صحنه در هند را به دوستداران موسیقی از طریق هیجان انگیز masterclass در حوزه ساخت و تولید. لحن در ساعت 5 بعد از ظهر امروز.

مارس 16: در FuzzCulture شاهد یک مرد نشان می دهد از عرش شارما که صدای خود را تعریف, موتیف grungy سنگ ریف مجموعه برابر pop-سنگین electronica آهنگ.

آوریل 17: Tienas انجام خواهد شد زنده از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد.

آوریل 18: بمبئی بر اساس خواننده/ترانه سرا Ramya Pothuri را زنده خواهد شد.

19 آوریل: پایان این هفته در یک یادداشت بالا با خواننده/ترانه سرا Prabhtoj سینگ به عنوان او انجام زندگی می کنند.

تمام حوادث زندگی می کنند در #SOCIALIndoors از هزینه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>