فیلم علاقمندان در جنوب بسیار محتاط تر وقتی که می آید به COVID-19 همه گیر تر از آنهایی که در شمال یک نظرسنجی نشان داده است.

آخرین وضعیت عاقلانه ارقام از Ormax رسانه مداوم مطالعه تاثیر شیوع در تئاتر رفتن رفتار نشان می دهد که 78 درصد از کرالا بینندگان در نظرسنجی گفتند که دور ماندن اگر تئاتر باز شد و یک فیلم آنها می خواستند برای تماشای نشان داده شد. این بود که پس از 74 درصد از کارناتاکا گفت: آنها نمی خواهد رفتن به سینما سالن در حالی که غرب بنگال بود و در نقطه سوم با 70% به دنبال آندرا پرادش-Telangana با 63% است.

استثنا برای این قانون در جنوب بود تامیل نادو شامل 12th میان 13 متحده نظرسنجی با 48 درصد بینندگان این ادعا آنها را دور ماندن. اوتار پرادش در ایستاده بود پایین با 45 درصد بینندگان گفت: آنها نخواهد بود هجوم آوردند به سالن سینما از آنجا که از virus.

“در حالی که 61 درصد بینندگان در ماهاراشترا ادعا کرد که آنها را دور ماندن درصد در بمبئی به تنهایی نسبتا بالاتر در 69%” گفت: Ormax مدیر عامل Shailesh کاپور. با توجه به مکالمه مداوم در رسانه ها و رسانه های اجتماعی اضافه شده اند به آگاهی از بحران و منجر به افزایش خویشتن داری.

چهارم در این سری از نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 16-18 نشان داد واضح تر سنبله با 58 درصد از این کشور را به طور منظم تئاتر را برانگیخت به احتمال زیاد به دور ماندن از تئاتر تا این تهدید از رمان coronavirus را کاهش داده است. این افزایش از 23 درصد در نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 6 و 8 و 26 درصد در یک انجام شده بین ماه های مارس 9 و 11 و 33 درصد بین ماه های مارس 12-15.

به عنوان بسیاری از 57 درصد بیننده در Hindi زبان بازارهای گفت: آنها را به ماندن به عنوان مخالف به 39 درصد در قبل و 28% و 26% در آنهایی که قبل از آن. در جنوب این افزایش به مراتب بیشتر قابل توجهی — 58% گفت: آنها را دور ماندن از 30 درصد به 21 درصد و 17 درصد قبلا.

آقای کاپور گفت: همه چیز نگاه نامشخص برای این صنعت برای چند ماه تا یک سال. اما از آن است که به طور فزاینده ای روشن است که از آن خواهد شد یکی از مهمترین و فلج کننده سال برای این صنعت در سالهای اخیر است. “با شاخه های متوقف شده برنامه ریزی شده, اکتبر, نوامبر, دسامبر منتشر به دنبال نامشخص و تحت فشار قرار دادند دریافت بیشتر. برخی از صفحه نمایش تک شد فکر نوسازی در این دوره اما حتی برای این که شما نیاز مردم است.”

به گفته او حتی زمانی که تئاتر بازگشایی آن را حداقل به مدت چهار تا هشت هفته برای همه چیز به عقب بر گردیم به روال عادی. به عبارت دیگر این یک مسافت طولانی در پیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی