COVID-19 سنبله در آریزونا و تگزاس و فلوریدا; کلیسای مرتبط با اورگان شیوع

برای دومین هفته متوالی در نیم دوجین ایالات متحده صورت یک موج جدید کروناویروس موارد و افزایش بستری شدن در بیمارستان از جمله شیوع مربوط به یک کلیسا در روستایی اورگان است.

آریزونا و فلوریدا, اوکلاهما و تگزاس همه گزارش ثبت افزایش موارد جدید در روز سه شنبه پس از ضبط اوج تمام وقت در هفته گذشته. نوادا نیز گزارش داد که بالاترین تک روز شمارش از موارد جدید در روز سه شنبه از قبلی بالا, on May 23.

پیگیری گسترش این رمان coronavirus

در توسان مرکز پزشکی در روز دوشنبه فقط یک واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستر تعیین شده برای COVID-19 بيمار در دسترس بود با 19 تخت پر بیمارستان یک نماینده اضافه کرد: آنها در تلاش برای افزایش ظرفیت است.

“ICU به گسترش امیدوارم در روزهای آینده” دکتر استیون Oscherwitz, یک متخصص بیماری های عفونی در این بیمارستان گفت: در یک صدای جیر جیر در دوشنبه شب. “مطمئن نیست که در آن افرادی که نیاز به ICU مراقبت خواهد بود قادر به رفتن از آنجا که بسیاری از (آریزونا) بیمارستان ها بسیار کامل در حال حاضر.”

کارولینای شمالی گزارش ثبت coronavirus hospitalisations روز سه شنبه با حدود 74 درصد از آن در بیمارستان و ICU تخت پر شده با توجه به وضعیت سایت.

مقامات بهداشتی در بسیاری از کشورهای ویژگی سنبله به کسب و کار بازگشایی و روز یادبود گردهمایی در اواخر ماه مه. بسیاری از ایالات نیز نیروبخش برای افزایش ممکن است در مواردی از دهها هزار نفر از مردم معترض در خیابان ها به پایان نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس برای سه هفته گذشته.

در اورگان مقامات بهداشت در حال تلاش برای مهار شیوع به فانوس United Pentecostal Church در اتحادیه شهرستان است.

به usf football روزنامه گزارش داد که یک تصویری در کلیسا Facebook صفحه در 24 مه نشان داد صدها نفر از مردم ایستاده نزدیک به هم آواز. اجتماعات بزرگ نمی شد اجازه تحت دولت را بازگشایی طرح که در آن زمان. این تصویری است که به حذف آن را گفت.

انتخاب شد و بلافاصله قادر به رسیدن به کلیسا برای نظر.

در سراسر ایالات متحده, 17 متحده شاهد موارد جدید افزایش در هفته گذشته به رهبری, آلاباما, کارولینای جنوبی و اوکلاهما با توجه به خبر و تحلیل.

در اوکلاهما که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای برگزاری سرپوشیده کمپین تجمع در روز شنبه موارد جدید رز 68% به 1,081 در هفته دوم ماه ژوئن در حالی که رای از مردم تست مثبت برای این ویروس افزایش یافته و به 4 درصد از 2 درصد در هفته گذشته است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز سه شنبه گفت مقامات با توجه به دیگر احتمالا در بیرون سالن برای تولسا رویداد. گسترش ویروس به مراتب موثر تر در فضاهای محصور شده است.

پنس که تهمت قرار داده و مسئول کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز سه شنبه تحت فشار قرار دادند در برابر صحبت از موج دوم از عفونت. او گفت بیشتر تست انجام شد و این کشور در حال توسعه درمان و واکسن.

“در روزهای اخیر رسانه های گرفته شده به صدایی زنگ زنگ بیش از یک “موج دوم” از coronavirus عفونت. چنین وحشت پر از شکوفه” آقای پنس نوشت: در یک مجله وال استریت نظر تکه. “ما در حال برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن.”

بیش از 2.1 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس در ایالات متحده و بیش از 116,000 فوت کرده اند از COVID-19 تا کنون ترین در جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید