COVID-19 | سریلانکا ثبت نام بیش از 750 coronavirus موارد بیشتر از نیروی دریایی تسهیلات

از 548 فعال coronavirus موارد در سریلانکا 327 از آنها پرسنل نیروی دریایی در انتخابات گفت: در روز سه شنبه.

این ویروس به کشته شدن هشت نفر با 752 موارد مثبت در کشور جزیره.

همچنین به عنوان خوانده شده | سریلانکا نظامی است که کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر

فرمانده ارتش ژنرال Shavendra سیلوا که سر جزیره-کشور COVID-19 پیشگیری ساز روز سه شنبه گفت: “حدود 33 جدید موارد مثبت یافت می شود در نیمه شب (دوشنبه) 31 از آنها را ما گالانت ملوانان که مربوط به ولیسرا اردوگاه. دو نفر دیگر در حال مخاطبین خود است.”

این COVID-19 عفونت مشکوک به گسترش در ولیسرا اردوگاه در نزدیکی پایتخت کلمبو هنگامی که ماموران در تماس با معتادان به مواد مخدر آلوده شده توسط virus در طول یک حمله. ملوانان به خانه رفته بودند در ترک گسترش این ویروس بیشتر است.

سیلوا گفت: 752 موارد مثبت گزارش شده در کشور پس از آن اولین مورد مثبت در اواسط ماه مارس که 194 بيمار از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی کامل است.

فرمانده ارتش گفت: 1,008 بستگان از ملوانان نیروی دریایی در حال حاضر در قرنطینه.

ویروس مرگ افزایش به هشت روز دوشنبه پس از 72 سال در شمال غربی Kurunegala منطقه در اثر این بیماری است. بود مربوط به یکی از آلوده ملوانان.

رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa روز دوشنبه در صحبت های آنلاین در اجلاس سران عدم تعهد جنبش (نم) یک فروم از حدود 120 کشور در حال توسعه.

Gotabaya گفت: از همه تست PCR تنها 3% به نتایج مثبت و که این ویروس میزان مرگ و میر در سریلانکا کمتر از 1%.

رئیس جمهور گفت که او در نظر دارد برای سهولت محدودیت برای احیای فعالیت های اقتصادی در حالی که اجرای دستورالعمل های بهداشتی.

Coronavirus که برای اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان در نوامبر گذشته تاکنون بیش از 250.000 زندگی و آلوده به 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>