این COVID-19 pandemic گرفته شین خاموش آسام ابریشم صنعت جلوتر از اواسط مارس Rongali یا Bohag Bihu این جشنواره که سوخت زیادی از فروش آن است.

مواجهه با عدم قطعیت ها 18,000 بافندگان و متحد کارگران Sualkuchi و 190 فروشی معامله گران hub دولت ابریشم صنعت 35 کیلومتری غرب گواتی. دستگاه بافندگی صاحبان نزدیک به توقف تولید و خیره در یک “دوره بهبودی طولانی” اگر همه گیر ناشی از وضعیت همچنان برای یک ماه یا بیشتر.

“ما می تواند جذب شود تاثیر آن بوده است ناب نجومی از ماه می تا سپتامبر. اما این ویروس زده در اوج فروش نجومی بین (اواسط ژانویه) Bhogali Bihu و Bohag Bihu” گفت: Nihar Ranjan Kalita از Sualkuchi تات Silpa Unnanyan برای samiti.

گونه های منحصر به فرد

متوسط گردش مالی سالانه پهنای باند آسام ابریشم صنعت شامل سه گونه های منحصر به فرد — طلایی Muga سفید Paat و گرم Eri — است ₹80 کرور. این Bihu فصل حساب برای ₹30 کرور.

“فروش به طور کلی انتخاب کنید تا از اکتبر و اوج در ماه آوریل است. تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون در ماه دسامبر و ژانویه braked حرکت و در حال حاضر این” دکتر Kalita گفت.

دولت Handloom منسوجات و پرورش کرم ابریشم وزیر Ranjit Dutta گفت: ترکیب تولید ابریشم در آسام افزایش یافته است 2011-12 مالی به لمس 2,552.75 تن متریک طی 2015-16. اما محلی تولید ناکافی است مجبور بافندگان برای خرید نخ از چین است.

چین متوقف شد صادرات یک ماه پیش به دلیل COVID-19. این منجر به نخ نمایندگی موجود افزایش قیمت سهام 40 درصد تأثیر قیمت محصولات به پایان رسید.

“ازدواج قرار داده شده است همراه با Bihu جشن. هیچ خریداران وجود دارد حتی در قیمت با تخفیف. کسب و کار به پایین است که توسط 70-75% و من نمی دانم که چگونه من می توانید با پرداخت 20 بافندگان من استخدام” گفت: Meghali داس اجرا می شود که یک ابریشم خروجی در گواتی.

امداد رسانی مورد نیاز

ابریشم بافندگان و معامله گران در بدن گفت: دولت ممکن است مجبور به ارائه مالی برای کمک به نجات آنها اگر وضعیت بهبود نمی یابد به زودی. مقامات گفت: تاثیر این بیماری همه گیر در کسب و کار خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

دل تنگی نیز احاطه نوازندگان و دیگران در ارتباط با Bihu. “سلامت مردم از اهمیت در این زمان نمایندگان 26 Bihu کمیته در گواتی تصمیم به لغو همه برنامه های فرهنگی برای جلوگیری از تجمع جرم,” Bihu سازمانده کایلاش سرما گفت.

Nooruddin احمد مدیر هنری گفت: این موضوع بزرگتر از کسب و کار و یا سرگرمی. “آن لطمه می زند, اما نگه داشتن ویروس دور به ما کمک خواهد کرد زندگی می کنند برای جشنواره ها و برنامه های بعد از آن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی