COVID-19 آزمون باید برای بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری بیش از حد

Dharwad معاون کمیسر Nitesh K. Patil صادر کرده است جهت به مقامات مربوطه برای اطمینان 100 % اجباری COVID-19 آزمون برای همه ILI (مانند بیماری آنفلوانزا) بیماران در منطقه در پی افزایش تعداد coronavirus موارد مثبت در کشور

ریاست منطقه ای بهداشت و درمان نیروی کار جلسه روز دوشنبه آقای Patil گفت که آن را ضروری است که همه ILI موارد گزارش شده در دولت و بیمارستان های خصوصی قرار گرفتند COVID-19 آزمون بدون شکست است.

تمام کمک های لازم از جمله حمل و نقل و دیگر امکانات خواهد بود ارائه شده توسط دولت های منطقه است.

او گفت که گسترده و سریع تست ضروری بود برای چک کردن گسترش این بیماری همه گیر.

“به عنوان به زودی به عنوان ILI و ساری موارد گزارش شده در دولت و KPME قانون-ثبت نام بیمارستان در منطقه و به روز شده در پورتال دولت مربوطه افراد باید تماس گرفت و خود را به گلو و بینی سواب باید جمع آوری شود. اگر نیاز از وسایل نقلیه به کار دولت های منطقه را فراهم خواهد کرد و آنها را” او گفت:.

معاون کمیسر گفت که یک لیست از تمام کسانی که تا به حال نقض صفحه اصلی دستورالعمل های قرنطینه فرستاده خواهد بود به پلیس روزانه. چنین افرادی بودند که به شدت تحت نظارت.

مدیر اجرایی Zilla Panchayat B. C. Sateesh گفت که بیمارستان های خصوصی باید رد نمی COVID-19 درمان به بیماران است. واجد شرایط ذینفع داده می شود باید تحت درمان Ayshman بهارات Arogya کارناتاکا طرح. مقامات وزارت بهداشت و رفاه خانواده باید به طور مداوم نظارت بر مرتبط تحولات, او گفت:.

منطقه بهداشت و رفاه خانواده افسر Yashwanth Madeenkar گفت که در مجموع 186 موارد از جمله 160 فعال آنهایی که در قدیم بیمارستان در Hubballi چهار مورد در SDM بیمارستان Dharwad و 22 مورد در Sanjivini آیورودا بیمارستان COVID-19 مرکز مراقبت در Hubballi. شهرداری کمیسر Suresh Itnal اضافی معاون کمیسر Shivanand Karale و چند تن از مقامات حضور داشتند.

بازدید

معاون کمیسر بازدید از بیمارستان های منطقه که در آن 100 تخت نوزادان بیمارستان در حال احداث است.

او نیز در بررسی جدید اکسیژن تسهیلات برای 115 تخت در بیمارستان های منطقه و به دنبال جزئیات بیشتر در مورد امکانات مختلف در بیمارستان. منطقه جراح Shivakumar Mankar و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>