COVID-19 | سه coronavirus تست های آزمایشگاه را در آندرا پرادش

وزیر بهداشت آلا کالی کریشنا Srinivas گفته است که سه VRDL (تاج تست labs) به زودی شروع خواهد شد در Guntur, Kadapa و ویساکاپاتنام. دولت چهار جمله آزمایشگاه در Vijaywada (Siddartha پزشکی کالج) سری Venkateswara کالج پزشکی ( تیروپاتی) منطقه ای کالج پزشکی (کاکینادا) و آنانتاپور.

وزیر بیانیه پس از آن دولت اعلام کرد که تست می تواند تا 1000 نمونه در هر روز. شناسایی و تست از آن نشان دادن علائم کروناویروس ظهور به عنوان قوی ترین راه از شدت هدف قرار دادن ویروس.

Sanitising ابتکار

وزیر که بررسی مهار اقدامات در این منطقه بعدها به رسانه ها گفت در اینجا در روز پنج شنبه که تا کنون 332 نمونه شده بود را آزمایش کردند که 289 تبدیل به منفی است. ده نمونه مثبت آزمایش تا کنون و نتایج حاصل از 33 در انتظار بودند.

با اشاره به اقدامات انجام شده در گنٹور پس از یک مورد مثبت گزارش شد از Mangaldas نگر وزیر گفت که مهاجم sanitising انجام شد و 9,800 خانه بودند sanitised توسط پاشش سدیم hypochrloride راه حل است. دولت منطقه اعزام 70 تیم و پنج بستگان نزدیک فرد مبتلا شده بود معطوف به جداسازی بخش در ویجیاوادا.

دولت با راه اندازی چهار انزوا امکانات در Nellore ویساکاپاتنام ویجیاوادا و تیروپاتی. این مراکز مجهز به امکانات پیشرفته مانند هواکش.

جیره در آستان

بیشتر وزیر Y. S. Jagan موهان ردی گرفته بود تصمیم به ارائه جیره در آستان مردم و دادن خرجی از Rs. 1000 در مارس 29.

وزیر شیلات Mopidevi Venkata Ramana رائو گفت که آبی صنعت بوده و بدترین آمار و اضافه شده است که دستورالعمل داده شده بود به پلیس و حمل و نقل پرسنل گروه اجازه می دهد تا وسایل نقلیه برای حمل و نقل آبی محصولات. او همچنین گفت که چین تا به حال برداشته محدودیت در واردات غذاهای دریایی و این یک خبر خوب برای آبی بخش.

وزیر برای خانه M. Sucharitha منطقه جمع آوری I. ساموئل آناندا کومار, IG پلیس J. Prabhakara رائو حفاری پلیس, Guntur, شهری, P. H. D. Ramakrishna مشترک جمع آوری A. S. Dinesh Kumar حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید