COVID-19 | توکیو المپیک شعله گرفته شده نمایش; توقف بعدی معلوم نیست

توکیو مشعل المپیک شده است نمایش عمومی در ژاپن است. و روشن نیست که آن را ظهور دوباره و یا که در آن یا تحت چه شرایطی.

شعله وارد ژاپن از یونان, در مارس 26. پس از بازی های المپیک توکیو و رله مشعل شد و به تعویق افتاد تا سال آینده, شعله قرار داده شد بر روی صفحه نمایش در شمال شرقی استان فوکوشیما. آن را به باقی می ماند بر روی صفحه نمایش از طریق پایان ماه آوریل است.

همچنین به عنوان خوانده شده | هزاران نفر برای دیدن گله مشعل المپیک در ژاپن با وجود coronavirus نگرانی

آن برداشته شد و پس از چند روز هنگامی که نخست وزیر شینزو آبه روز سه شنبه با صدور یک وضعیت اضطراری به منظور مبارزه با کروناویروس که شامل محدود کردن جمعیت زیادی.

“توکیو 2020 خواهد شد در حال حاضر نگه داشتن شعله در محل نامعلومی برای جلوگیری مردم از جمع آوری” توکیو سازمان در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

توکیو برگزارکنندگان انتظار می رود برای حفظ شعله برای کوتاه مدت. در دراز مدت شعله می شود توسط کمیته بین المللی المپیک به عنوان یک ارتقاء دستگاه و به عنوان نماد مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این ایده خواهد بود برای نگه داشتن این شعله سوزان و نشان دادن آن به جهان” مایکل پین سابق مدیر بازاریابی بین المللی المپیک” گفت: یکssociated مطبوعات در مصاحبه اخیر است.

شعله انتظار ظهور در سال آینده در ژاپن برای رله مشعل. اما Payne که دیگر با این نسخهها کار برای کمیته بین المللی المپیک اشاره کرد این می تواند یک هدف گسترده تر است.

“المپیک شعله سوختن را فراهم خواهد کرد بسیار قدرتمند و الهام بخش, نور به عنوان جهان می رود از طریق این زمان دشوار است,” او گفت:.

قبل از بازی های المپیک 2008 پکن چینی برگزارکنندگان و IOC سازمان بین المللی رله مشعل که رفت و به حدود 20 کشور جهان است.

در سراسر جهان تور ملاقات با تظاهرات خشونت آمیز در برابر چین را به نقض حقوق بشر در تبت و در جاهای دیگر. شعله هدف قرار داده بود در چندین متوقف می شود, از جمله لندن, پاریس و سان فرانسیسکو. این برگزارکنندگان مجبور به تغییر مسیر رله برای جدا کردن معترضان و هواداران است.

هرج و مرج در آن زمان به عنوان یک “بحران” برای کمیته بین المللی المپیک پس از آن رئیس جمهور ژاک Rogge. کمیته بین المللی المپیک پس از آن لغو هر گونه برنامه های آینده در سراسر جهان برای نمایش شعله.

هر طرح در سال آینده به شعله در یک تور جهانی و یا حتی یک تور ژاپن بستگی دارد تکامل از ویروس. همان درست است برای برگزاری بازی های المپیک در میان جمعیت زیادی را در کمتر از 16 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید