COVID-19: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها خطر پایین قرار می دهد VP پنس مسئول ایالات متحده پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها در روز چهارشنبه که خطر از coronavirus باقی مانده است “بسیار پایین” قرار می گیرد و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول ایالات متحده در پاسخ به بلندی بهداشت جهانی بحران.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از دولت خود پاسخ به بحران و گفت: مقامات بهداشت عمومی شد “آماده, مایل و قادر” به سرعت حرکت می کند اگر این ویروس گسترش می یابد.

مقامات بهداشت عمومی در روز چهارشنبه هشدار داد آمریکایی ها برای آماده شدن برای بیشتر coronavirus موارد و شهر نیویورک اعلام کرد قصد دارد به ارائه تا 1200 تخت بیمارستان در صورت نیاز به عنوان بازارهای سهام ایالات متحده کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی.

 

آقای ترامپ گفت که قبول هر اورژانس هزینه های کنگره تصمیم مناسب بود برای این بحران است که او آماده بود به موسسه جدید محدودیت های مسافرتی برای کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا که در حال برخورد با شیوع اگر چه او نمی تواند حکومت آن را.

“خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم” آقای ترامپ گفت: flanked توسط آقای پنس و مقامات بهداشت عمومی.

“ما آماده برای انطباق و ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما به عنوان گسترش بیماری اگر آن گسترش می یابد,” او گفت:, و اضافه کرد که گسترش این ویروس در ایالات متحده بود و نه “اجتناب ناپذیر است.”

“این احتمالا آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد کاملا آماده است.”

 

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و عفونی گفت: در روز قبل از آن که در حالی که این ویروس موجود در ایالات متحده آمریکایی ها باید آماده برای یک پتانسیل شیوع به عنوان انتقال گسترش در خارج از چین است.

“اگر ما یک بیماری همه گیر پس از آن تقریبا به طور قطع ما می رویم به دریافت نهفته” Fauci سی ان ان گفت.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که ایالات متحده تا 59 coronavirus موارد از جمله 42 آمریکایی به مسافران عودت از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

“ما باید هشدار به امکان یک بیماری همه گیر” پیتر علائم مدیر غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق در مصاحبه ای گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio به نام دولت فدرال برای کمک به آن را به دست آوردن 300,000 اضافی ماسک محافظ. وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در شهر, او گفت:.

 

جهانی بازارهای سهام کاهش یافت و در روزهای اخیر به علت نگرانی بیش از یک طولانی, اختلال در زنجیره تامین و اقتصاد از این ویروس نیز آلوده کرده است که حدود 80,000 نفر کشته و نزدیک به 3,000 عمدتا در چین است.

سهام ایالات متحده تبدیل شده پایین تر در معاملات بعد از ظهر روز چهارشنبه در یک موج تازه از فروش موجب ترس از coronavirus پخش در ایالات متحده است. S&P 500 شاخص کاهش یافت و برای پنجمین مستقیم روز و میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید پایین 123.77 امتیاز یا 0.46%.

آقای ترامپ که در حال اجرا برای یک دوره دیگر در انتخابات ماه نوامبر شده است به طور فزاینده ای نگران از افت در بازارهای سهام ایالات متحده که به نظر او یک فشار سنج از سلامت اقتصاد آمریکا را می بیند و به عنوان مهم برای انتخاب مجدد او.

او در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که ترس از coronavirus تا به حال صدمه زدن به بازار سهام است. اما او هم مقصر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای spooking سرمایه گذاران.

“من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات ایستاده است که مرحله ساخت احمق از خود” آقای ترامپ گفت: در یک مرجع به بحث است که بخشی از این روند نسبت به نامزدی حزب دموکرات برای اجرا در برابر جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز قبل از آن آقای تهمت متهم دو, cable TV, کانال های خبری از ارائه این خطر از این ویروس به عنوان بد نور به عنوان امکان پذیر است و ناراحت کننده بازارهای مالی است.

آقای ترامپ توییتی که CNN و MSNBC که هر دو اغلب انتقاد او “در حال انجام همه چیز ممکن است به اطمینان (جدید coronavirus) به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازار” افزود: “ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!”

CDC توصیه کرده است آمریکایی ها به دیدار چین و کره جنوبی و در روز چهارشنبه شدت هشدار سفر به ایران, ایتالیا و مغولستان.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی دموکرات روز چهارشنبه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در هند است که coronavirus تحت کنترل در صفحه اصلی.

“من فکر نمی کنم رئیس جمهور می داند چه الانم صحبت کردن در مورد, یک بار دیگر,” او گفت.

خواسته مورد نظر او آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من فکر می کنم بلندگو پلوسی را بی کفایت.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای تقویت دولت ویروس, پاسخ یک مقدار دموکرات گفت می افتد به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است و نیز خواست کاخ سفید برای تعیین “تزار” به منظور هماهنگی ملی پاسخ.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز چهارشنبه $8.5 میلیارد دلار برای آماده سازی.

“ما در حال رفتن به صرف هر چه مناسب است” آقای ترامپ گفت.

یک منبع کنگره گفت دموکراتیک-کنترل خانه را تلاش برای پیشبرد یک coronavirus بودجه اضطراری لایحه قبل از زنگ تفریح برنامه ریزی برای شروع در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>