COVID-19: دو سابق ژاپن مسافران کشتی کروز مرگ

دو سالمند سابق مسافران از COVID-19-برق الماس شاهزاده درگذشت و در روز پنج شنبه, ژاپنی, مقامات گفت: به عنوان ترس mount برای کسانی که در سمت چپ این کشتی پس از آزمایش منفی برای ویروس.

مرد و زن هر دو ژاپنی و در 80s گرفته شد کشتی کروز در هفته گذشته و در بیمارستان درگذشت اولین مرگ و میر در میان بیش از 600 مسافر و خدمه که آزمایش مثبت برای ویروس.

این مرد تا به حال از قبل موجود شرایط آسم و سابقه آنژین صدری درمان وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: اما تا به حال هیچ شناخته شده از قبل موجود شرایط. علت مستقیم مرگ او شد ذات الریه.

“من دعا می کنم برای روح خود را و تسلیت خود را به خانواده های داغدیده,” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: نمایندگان مجلس است. “دو فرستاده شدند به امکانات پزشکی زمانی که آنها نشان داد علائم. من باور دارم که آنها دریافت بهترین درمان ممکن است,” او گفت:.

بزرگ کشتی لنگر در یوکوهاما در نزدیکی توکیو است که به راحتی بزرگترین coronavirus خوشه خارج از چینی epicentre با 621 موارد مثبت را تایید کرد در میان مسافران و خدمه.

در چهارشنبه 443 مسافران متحرك پس از آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس و نه نشان دادن علائم در طول 14 روز دوره قرنطینه. حذف همه مسافران بود و انتظار می رود حداقل سه روز است. بیشتر مسافران چپ کشتی در روز پنج شنبه بسته بندی به اتوبوس زرد رنگ و خروج به ایستگاه ها و فرودگاه به سر منزل.

اما پرسش به طور فزاینده ای پرسید که چرا سابق الماس شاهزاده مسافران قادر به آزادانه پرسه زدن در اطراف ژاپن معروف شهرهای شلوغ و حتی در صورتی که آزمایش منفی است.

الماس شاهزاده خانم قرنطینه در فوریه 5, زمانی که یک مسافر که در سمت چپ در هنگ کنگ داشت با این ویروس آلوده. مسافران شد محدود به کابین به جز مختصر سفر در عرشه با پوشیدن ماسک و دستکش و هنگامی که به آنها گفته شد برای حفظ فاصله خود از دیگران است.

اما یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه لرزاند قایق با یک ویدیو کوبیدن “به طور کامل پر هرج و مرج” قرنطینه روش پردازنده — نادر انتقاد از رسمی.

“کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت” گفت: Kentaro ایواتا در ویدئوها او پس از حذف گفت: “نیازی به این بحث بیشتر”. فیلم های مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار در ژاپن و صدها هزار نفر از زمان ها در انگلیسی.

صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه آقای Iwata گفت که او تا به حال شنیده ام از یک همکار در هیئت مدیره است که قرنطینه روش بهبود یافته بود. “من فکر می کنم که به دلیل بهبود خطر عفونت ثانویه کاهش یافته برای مسافران است. آن باقی مانده است برای خدمه,” او گفت:.

او توصیه می شود که تمام کسانی که پیاده کشتی باید تحت نظارت حداقل به مدت 14 روز و باید اجتناب از تماس با دیگران است.

مقامات ژاپنی را در دفاع از روش های خود تاکید کرد که خطرناک و مناطق امن بودند به شدت تقسیم شده و وجود دارد یک ایستگاه برای نصب با خیال راحت از بین بردن آلوده دنده.”ما انجام داده ایم از بهترین های ما در شرایط” آقای کاتو گفت: نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه صبح است.”من می خواهم شما را به درک که نه تنها مقامات ما در وزارت بهداشت بلکه دفاع از نیروهای مسئولان و مقامات پزشکی در حال کار به شدت سخت,” او اضافه شده است.

دولت نیز منتشر شد یک سند از موسسه ملی بیماری های عفونی (NIID) که اشاره به “شواهد روشن است که قابل انتقال از COVID-19 شده بود اتفاق می افتد قبل از اجرای قرنطینه در الماس شاهزاده خانم.”

“قرنطینه مداخله موثر در کاهش انتقال در میان مسافران” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.این NIID همچنین با اشاره به وضعیت منحصر به فرد در مواجهه با مقامات ژاپنی.

“با توجه به ماهیت کشتی های فردی جدا از تمام کسانی که در داخل امکان پذیر نخواهد بود. های از کابین لازم بود و برخی از خدمه تا به حال همچنان به انجام وظایف ضروری برای عملکرد رگ.”

این 1,045 خدمه در هیئت مدیره در حال انتظار برای تحمل بیشتر از 14 روز در قرنطینه پس از آخرین مسافر است و دلپذیر است.

چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از کشتی و اصرار آنها تحت بیشتر از 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در خاک خانه.

خارج از الماس شاهزاده ژاپن دیده است 84 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>